44.Beskydská regata

 Zpět

CTl 062416
Datum 28.07.2006
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel Jacht club Frýdek Místek
Zúčastněné třídy Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5mz,Lar-5ip,Las-5mz,Q-5ip,L47-

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
5 505
2
Sláma Ivo
4 000
3
Valouch Vlastimil
3 119
4
Tomek Jaroslav
2 495
5
Valouch Libor
2 010
6
Havránek Pavel ing.
1 614
7
Ježowicz Zbigniew
1 280
8
Andel Pavol
990
9
Navařík Robert
734
10
Kokotek Bogdan
0
10
Lidařík Rudolf
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Guryča Nikola
5 712
2
Šenkýř Ivan
4 207
3
Pospíšil Martin
3 326
4
Chmel Václav
2 702
5
Drahorád Petr
2 217
6
Černý Michal
1 821
7
Král Karel
1 486
8
Ugroň Maroš
1 197
9
Solík Jakub
941
10
Sedláček Petr
712
11
Šabo Peter
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Kuba Midor
8 346
2
Vaďurová Dominika
6 841
3
Bilka Adam
5 960
4
Bitomský Martin
5 336
5
Majchrowska Kinga
4 851
6
Dudejová Dominika
4 455
7
Baran Maroš
4 121
8
Matuška Dušan
3 831
9
Sláma Eduard
3 575
10
Balzerová Adéla
3 346
11
Olszewská Pavlina
3 139
12
Hájek Daniel
2 950
13
Ščerba Patrik
2 776
14
Tichánek Michael
2 615
15
Kováčová Tereza
2 466
16
Blažek Jan
2 325
17
Švancarová Martina
2 194
18
Siget Richard
2 070
19
Babjaková Miriam
1 952
20
Šugarová Kristýna
1 841
21
Holyszewská Anna
1 735
22
Formánek Michael
1 634
23
Fiuk Grzegorz
1 537
24
Kafková Barbora
1 445
25
Gaj Michal
1 356
26
Orlovská Martina
1 271
27
Strejček Radim
1 189
28
Sigetová Diana
1 110
29
Havránek Petr
1 034
30
Sobota Martin
960
31
Podlasiehicz Fryderyk
889
32
Žáček Jiří
820
33
Sedláček Ondřej
753
34
Baczynski Wiktor
689
35
Pawela Piotr
626
36
Wojciuch Konrad
564
37
Kafková Anna
0
37
Solfronková Ludmila
0
37
Tichánková Soňa
505
37
Braňko Kraker
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Rozsypal Jakub
6 657
2
Skotnicová Jana
5 152
3
Škráčková Vendula
4 272
4
Vlček Dominik
3 647
5
Čudek Radim
3 162
6
Směšný Marek
2 766
7
Lipenský Martin
2 432
8
Králiková Zuzana
2 142
9
Packová Kristýna
1 886
10
Babjaková Radka
1 657
11
Staniek Michal
1 450
12
Rozsypal Martin
1 261
13
Černý Pavel
1 088
14
Šnajdr Jáchym
927
15
Šárek Martin
777
16
Taurek Josef
637
17
Lipenská Lea
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšilová Lucie
4 730
2
Huček Jakub
3 225
3
Horáček Marek
2 345
4
Hájek Tomáš
1 720
5
Baláž František
1 236
6
Borošová Soňa
840
7
Brachtlová Tereza
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Korytář Václav
5 276
2
Solfronk Antonín ml.
3 771
3
Kalzorowski Blažej
2 891
4
Ircing Pavel
2 266
5
Bulka Mariusz
1 781
6
Adamczyk Grzegorz
1 385
7
Hotovec Jan
1 051
8
Volf Vojtěch
761
9
Obrtlík Filip
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ