Modrá stuha Plumlova

 Zpět

CTl 062206
Datum 22.07.2006
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Blatecký David
2 637
2
Hrubý Karel
1 734
3
Trdý Jan
1 206
4
Chlup Zdeněk
831
5
Hlavsa Tomáš
541
6
Sedláček Petr
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Balzerová Adéla
2 962
2
Tichánek Michael
2 360
3
Blažek Jan
2 008
4
Pospíšilová Klára
1 758
5
Utíkal Petr
1 564
6
Sobota Martin
1 406
7
Kováčová Tereza
1 272
8
Formánek Michael
1 156
9
Strejček Radim
1 054
10
Kafková Barbora
962
11
Bezděková Martina
880
12
Provazníková Sára
804
13
Sedláček Ondřej
735
14
Šugarová Kristýna
670
15
Žáček Jiří
610
16
Kubisz Jan
554
17
Bezděk David
502
18
Antel Vladimír
452
19
Pellar David
405
20
Tichánková Soňa
360
21
Kafka Richard
318
22
Kafka Roman
278
23
Sobotová Kristýna
221
23
Kafková Anna
221
poř.
jméno
body
l.body
1
Skotnicová Jana
6 193
2
Crháková Magda
4 989
3
Rozsypal Jakub
4 284
4
Škráčková Vendula
3 784
5
Ptáček Lumír
3 397
6
Kubík Michal
3 080
7
Crháková Lenka
2 812
8
Trenzová Karolína
2 580
9
Lejhanec David
2 376
10
Směšný Marek
2 193
11
Staniek Michal
2 027
12
Balzer Robert
1 876
13
Lipenský Martin
1 737
14
Pospíšil Martin
1 608
15
Voříšková Hana
1 488
16
Čudek Radim
1 376
17
Rozsypal Martin
1 271
18
Černý Pavel
1 172
19
Lízala Michal
1 078
20
Kafka Richard
989
21
Daněk Michal
904
22
Felzmann Pavel
823
23
Lipenská Lea
746
24
Šárek Martin
672
25
Krásný Alexandr
601
26
Strejčková Kateřina
533
27
Trňák Lukáš
467
28
Langer David
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Karas Tomáš
3 645
Gregorová Daniela
3 645
2
Chyťová Marcela
2 742
Blatecký Patrik
2 742
3
Prokopová Lenka
2 213
Konopík Pavel
2 213
4
Klát Roman
1 839
Chlupatý Petr
1 839
5
Otta Jiří
1 548
Svozilová Hana
1 548
6
Vacula Karel
1 310
Vacula Jan
1 310
7
Hanzlík Jaroslav
1 110
Navrátil Jan
1 110
8
Ročková Alena
936
Přidal Radim
936
9
Celá Barbora
782
Bradáč Roman
782
10
Benová Soňa
645
Zimák Petr
645
11
Lacinová Alena
521
Lacina Jan
521
12
Bartošek Petr
407
Vacula Karel
407
13
Kašpárek Tomáš
303
Piňos Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Ircing Pavel
1 156
2
Hotovec Jan
554
3
Brožek Martin
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ