Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 062136
Datum 28.09.2006
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,L47-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Outrata Jiří
4 221
2
Kmoníček Jiří
3 017
3
Čajčík Jan
2 312
4
Valouch Vlastimil
1 813
5
Čajčík Karel
1 425
6
Valouch Libor
1 108
7
Audy Petr
841
8
Hrnčál Tomáš
609
9
Hrnčál Milan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
9 289
2
Guryča Nikola
7 483
3
Čutka Jan
6 426
4
Blatecký David
5 677
5
Černý Michal
5 095
6
Hořejší Jakub
4 620
7
Smetana Radek
4 218
8
Trčka Martin
3 870
9
Huček Jakub
3 563
10
Drahorád Petr
3 289
11
Chmel Václav
3 041
12
Hořejší Miroslav
2 814
13
Lachner Vít
2 605
14
Lehner Martin
2 412
15
Hrubý Karel
2 232
16
Chlup Zdeněk
2 064
17
Pospíšil Martin
1 906
18
Hyrš Ladislav
1 757
19
Šenkýř Ivan
1 616
20
Vaidišová Kateřina
1 483
21
Král Karel
1 356
22
Hlavsa Tomáš
1 234
23
Pospíšilová Lucie
1 119
24
Vaidiš Tomáš
1 008
25
Horáček Marek
901
26
Holl J?rg
799
27
Bauer Franta
701
28
Trdý Jan
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
10 583
2
Audy Dan
8 776
3
Směšný Marek
7 720
4
Skotnicová Jana
6 970
5
Landkammerová Jana
6 389
6
Šmídová Katka
5 914
7
Škráčková Vendula
5 512
8
Černá Anna
5 164
9
Soukal Miloslav
4 857
10
Novotný Václav
4 583
11
Skála Pavel
4 334
12
Šmídová Petra
4 107
13
Lejhanec David
3 899
14
Trenzová Karolína
3 706
15
Kala ing. Roman
3 526
16
Packová Kristýna
3 358
17
Vlček Dominik
3 200
18
Kotisa Jan
3 051
19
Matoušková Eva
2 910
20
Jindřichová Markéta
2 776
21
Rozsypal Jakub
2 649
22
Čudek Radim
2 528
23
Staniek Michal
2 412
24
Lipenská Lea
2 301
25
Soukup Filip
2 195
26
Fontánová Klára
2 093
27
Kubík Michal
1 994
28
Fučíkovský Jan
1 900
29
Šlechta Jiří
1 808
30
Rozsypal Martin
1 720
31
Vachelová Barbora
1 634
32
Cachová Šárka
1 552
33
Crháková Lenka
1 471
34
Packová Alexandra
1 394
35
Ondíková Petra
1 318
36
Hyk Jan
1 245
37
Styblo Peter
1 173
38
Netopilík Zdeněk
1 104
39
Cach Zdeněk
1 036
40
Stará Jitka
970
41
Trňák Lukáš
906
42
Vavruša Jiří
843
43
Balzer Robert
782
44
Černý Pavel
722
45
Daněk Michal
663
46
Sadílek Viktor
606
47
Krejza Tomáš
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Korytář Václav
4 570
2
Solfronk Antonín ml.
3 365
3
Černý Ondřej
2 661
4
Vachel Ondřej
2 161
5
Teplý Ondřej
1 774
6
Audyová Markéta
1 457
7
Ircing Pavel
1 189
8
Guryča Jan
957
9
Cejnar Tomáš
753
10
Hotovec Jan
570
11
Obrtlík Filip
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ