O kapitánskou čepici

 Zpět

CTl 062111
Datum 03.06.2006
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Staniek Štěpán
7 017
2
Dymák Jiří
5 813
3
Teplý Ondřej
5 108
4
Sivý Štěpán
4 609
5
Balzerová Adéla
4 221
6
Zárubová Michaela
3 904
7
Vachel Ondřej
3 636
8
Novotný Štěpán
3 404
9
Vachelová Barbora
3 200
10
Hodačová Veronika
3 017
11
Sláma Eduard
2 851
12
Šamšulová Kristýna
2 700
13
Starý Martin
2 561
14
Polidarová Marketa
2 432
15
Hájek Daniel
2 312
16
Hanuš Daniel
2 200
17
Cejnar Matyáš
2 095
18
Ščerba Patrik
1 996
19
Němec Vojtěch
1 902
20
Šprc Petr
1 813
21
Valdhansová Klára
1 728
22
Švancarová Martina
1 647
23
Žíla Jiří
1 570
24
Blažek Jan
1 496
25
Cejnar Lukáš
1 425
26
Tereza Kováčová
1 357
27
Bachtík Tomáš
1 291
28
Bitomský Martin
1 228
29
Korvas Filip
1 167
30
Formánek Michael
1 108
31
Strejček Radim
1 051
32
Vrzalová Elen
996
33
Bachtík Lukáš
943
34
Smolařová Barbora
891
35
Sobota Martin
841
36
Pospíšilová Klára
792
37
Novotný Michal
744
38
Štěpánský Jan
698
39
Minksová Barbora
653
40
Šamšulová Tereza
609
41
Mouchová Karolína
566
42
Sapoušek Jan
524
43
Vlachová Veronika
483
44
Utíkal Petr
443
45
Solfronková Ludmila
0
45
Šulcová Bára
0
45
Provazníková Sára
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fiala Martin
879
Fiala Vojtěch
879
Fiala Aleš
879
Fiala Ladislav
879
2
Krabičková Bohuslava
578
Bureš Ivo, MVDr.
578
Krabička Jiří, MVDr.
578
3
Kruml Tomáš
402
Vysloužil Jan, ing. CSc.
402
4
Staněk Václav
277
Vašek Ivan
277
5
Přikryl Václav
180
Divácký Antonín
180
6
Pokorný Ladislav
101
6
Stratil Pavel
0
6
Černý Jaroslav
0
6
Pokorný Petr
101
6
Stratil Pavel
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Pospíšil Martin
4 860
2
Fenclová Veronika
3 656
3
Blatecký David
2 951
4
Hrubý Karel
2 452
5
Chlup Zdeněk
2 064
6
Černý Michal
1 747
7
Huček Jakub
1 479
8
Soukal Miloslav
1 247
9
Pospíšilová Lucie
1 043
10
Horáček Marek
860
11
Hájek Tomáš
694
12
Šenkýřová Lenka
543
13
Holotík Miroslav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
3 784
2
Solfronk Antonín ml.
2 580
3
Korytář Václav
1 876
4
Černý Ondřej
1 376
5
Audyová Markéta
989
6
Ircing Pavel
672
7
Cejnar Tomáš
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ