Pavlovská regata

 Zpět

CTl 062107
Datum 13.05.2006
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lehečka Zdeněk
402
Lehečka Ondřej
402
2
Ach-Hübner Otakar
101
Wolk Roland
101
poř.
jméno
body
l.body
2
Černý Michal
3 904
3
Chmel Václav
3 200
4
Pospíšil Martin
2 700
5
Blatecký David
2 312
6
Plecitý Marek
1 996
7
Drahorád Petr
1 728
8
Hrubý Karel
1 496
9
Král Karel
1 291
10
Šenkýř Ivan
1 108
12
Pospíšilová Lucie
792
14
Horáček Marek
524
15
Zimák Petr
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Monika
5 108
2
Koutná Martina
3 904
3
Puchoň Milan
3 200
Puchoň Milan
3 200
Puchoň Lukáš
3 200
Puchoň Lukáš
3 200
4
Mayerbergová Ilona
2 700
Huková Tereza
2 700
5
Storch Petr
2 312
6
Kachnič Braňo
1 996
Kachnič Braňo
1 996
Lednický Matej
1 996
Lednický Matej
1 996
7
Žáková Martina
1 728
Žáková Petra
1 728
8
G?rf?lová Linda
1 496
G?rf?lová Linda
1 496
Jančinová Hana
1 496
Jančinová Hana
1 496
9
Kořanová Michaela
1 291
10
Križan Marko
1 108
Križan Marko
1 108
Porubský Michal
1 108
Porubský Michal
1 108
11
Boroš Martin
943
Boroš Martin
943
Rosmány Andrej
943
Rosmány Andrej
943
12
Porubec Ondrej
792
Porubec Ondrej
792
Mazatinský Michal
792
Mazatinský Michal
792
13
Feriancová Eva
653
Feriancová Eva
653
Sadilková Tereza
653
Sadilková Tereza
653
14
Brázdová Petra
524
15
Mrzílek Antonín
404
Chudějová Hana
404
16
Rosecký Daniel
0
Rosecká Nikola
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Kubový Martin
5 608
Roček Roman
5 608
3
Myslík Vladimír
3 700
Parůžek Zdeněk
3 700
4
Tkadlec Viktor
3 200
5
Svoboda (ml.) Jiří
2 812
Šára Michal
2 812
6
Vašík Radim
2 496
Buchta Jan
2 496
7
Mudra Martin
2 228
Mudra Zbyněk
2 228
8
Prucha Alexandr
1 996
Beneš Vlastimil
1 996
9
Tkadlec Štěpán
1 791
Cikrt Tomáš
1 791
10
Lacinová Alena
1 608
Čermáková Eva
1 608
11
Verner Jaroslav
1 443
Kvasnik Milan
1 443
12
Čechura Jiří
1 291
Will Jan
1 291
13
Peterka Miroslav
1 152
Peterka Miroslav
1 152
14
Nováková Alexandra
1 024
15
Krátký Jan
904
16
Nápravníková Barbora
792
Nápravník Jakub
792
17
Juppe Michal
686
18
Jeništa Milan
587
Vích Ondřej
587
19
Vomáčko Ladislav
493
Matějů Helena
493
poř.
jméno
body
l.body
1
Smutný Ladislav
3 784
Huk Václav
3 784
2
Karas Tomáš
2 580
3
Kubeš Fedor
1 876
Kubeš Fedor
1 876
Hykrda Jakub
1 876
4
Svozilová Hana
1 376
Svozilová Marcela
1 376
5
Blatecký Patrik
989
6
Formánek Jindřich
672
Chyťová Marcela
672
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ