Švestková regata

 Zpět

CTl 061513
Datum 23.09.2006
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy LaR-4P,420-3C,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Zdenek
703
2
Ďásek František
402
3
Gebhart Antonin
226
4
Hájek Libor
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
3 427
Sivý Josef
3 427
2
Hoch Veit
2 524
Kaiser Olaf
2 524
3
Novotný Jaroslav
1 996
Tobolka Michal
1 996
4
Novotný Karel
1 621
Kleiner Otakar
1 621
5
Pour Vaclav
1 330
Sivý Josef
1 330
6
Snopek Martin
1 093
Žila Jiří
1 093
7
Juklová Alice
892
Pavlíček Kamil
892
8
Hornstein Wolfgang
718
Zapp Ines
718
9
Lašová Zuzana
564
Horák Miroslav
564
10
Klimešová Táňa
427
Klimeš Ondřej
427
11
Beránek Stanislav
303
Němec Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Storchová Monika
3 541
Storch Petr
3 541
2
Funke Ulrike
2 637
Stumpf Uwe
2 637
3
Pantalon Sasha
2 109
Greiner Florian
2 109
4
Mertlová Michaela
1 734
Preibischová Michaela
1 734
5
Mathes Christian
1 444
Wolf Jorg
1 444
6
Funk Dustin
1 206
Gramms Denny
1 206
7
Rosecká Nikola
1 005
Rosecký Daniel
1 005
8
Peuker Peggy
831
Bruckner Olaf
831
9
Schuppel Vesena
678
Boswetts Daniel
678
10
Topinka Lukáš
541
Plhoň Eduard
541
11
Kacálek Pavel
416
Kacálková Petra
416
12
Grallon Christina
303
Schuppel Benjamin
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Štěpán
4 777
2
Novotný Štěpán
3 874
3
Vachel Ondřej
3 346
4
Vachelová Barbora
2 971
5
Knorrová Barbora
2 680
6
Zárubová Michaela
2 443
7
Polidarová Marketa
2 242
8
Starý Martin
2 068
9
Hájek Daniel
1 914
10
Smolařová Barbora
1 777
11
Valdhansová Klára
1 653
12
Trejbalová Samanta
1 540
13
Vlachová Veronika
1 435
14
Novotný Michal
1 339
15
Korvas Filip
1 249
16
Šprc Petr
1 165
17
Němec Vojtěch
1 086
18
Adler Ida
1 011
19
Pilařová Tereza
941
20
Beránek Tomáš
874
21
Ziegenbein Marvin
810
22
Jindřich Marek
750
23
Dostálová Vlasta
692
24
Houska Vojtěch
636
25
Hedl Jakub
583
26
Hareuberg Lukas
532
27
Polidar Martin
483
28
Schindler Isabel
436
29
Kaiser Juliane
390
30
Rešl Štěpán
325
30
Solfronková Ludmila
325
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotný Václav
4 597
2
Soukal Miloslav
3 694
3
Skála Pavel
3 166
4
Černá Anna
2 791
5
Jindřichová Markéta
2 500
6
Netopilík Zdeněk
2 263
7
Kotisa Jan
2 062
8
Matoušková Eva
1 888
9
Škoda Jan
1 734
10
Záruba Marek
1 597
11
Stránská Lucie
1 473
12
Cach Zdeněk
1 360
13
Ondíková Petra
1 255
14
Cachová Šárka
1 159
15
Fučíkovský Jan
1 069
16
Liška Matěj
985
17
Hyk Jan
906
18
Soukup Filip
831
19
Sanková Lenka
761
20
Sivý Filip
694
21
Rešl Matěj
630
22
Stará Jitka
570
23
Matějková Adéla
512
24
Soukup Aleš
456
25
Čondl Pavel
403
26
Vlach Martin
352
27
Drdlík Pavel
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Černý Michal
4 016
2
Drahorád Petr
2 812
3
Vaidišová Kateřina
2 108
4
Horáček Marek
1 608
5
Král Karel
1 220
6
Šenkýřová Lenka
904
7
Hájek Tomáš
636
8
Solfronk Antonín ml.
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ