Regatta MČR - One Design

 Zpět

CTl 061112
Datum 04.06.2006
Dní 5
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel Sportovní klub YACHTING STYL
Zúčastněné třídy BAV42-6mr,NJ-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kejř Jiří
4 396
Bučil Josef
4 396
Bečka Jaroslav
4 396
Marek Michal
4 396
Macek Ivan
4 396
Jeníček Jan
4 396
Spurný Jiří
4 396
2
Kramář Tomáš
2 891
Cintl ml. Václav
2 891
Kubíček Martin
2 891
Zanker Zbyněk
2 891
Fetterle Jiří
2 891
Kaločai Josef
2 891
3
Václavová Inna
2 010
Bleyer Ivan
2 010
Lacina Štěpán
2 010
Marinovič Marko
2 010
Šasková Káťa
2 010
Pěč Petr
2 010
Liška Jirka
2 010
4
Sasse Bruno
1 385
Carvalhal Fernando
1 385
Neto Mario
1 385
Novotný Jakub
1 385
Křelinová Kateřina
1 385
Drábek Martin
1 385
Šilha Ivan
1 385
Půhoný Štěpán
1 385
Vojta Richard
1 385
5
Landkammerová Jana
901
Landkammerová Hana
901
Svozilová Hana
901
Šmídová Pavla
901
Jakešová Svatava
901
Nováková Alexandra
901
Marečková Renata
901
6
Chalupová Kateřina
505
Frulová Dagmar
505
Skotnicová Jana
505
Hyrš Ladislav
505
Hamouzová Vladislava
505
Martínková Monika
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Kraus Jiří
6 854
Švihlík Martin
6 854
Trčka Martin
6 854
Musil Tomáš
6 854
Klement Pavel
6 854
Švík František
6 854
Neumann Lukáš
6 854
Kulík Martin
6 854
2
Paušič Marko
5 048
Kršanac Nikola
5 048
Pilav Edin
5 048
Bulaja Toni
5 048
Jakubková Dita
5 048
Hajdinjak Darko
5 048
Konjuh Boris
5 048
Mňuk Karel
5 048
3
Sejkora Luděk
3 992
Kozelský Jakub
3 992
Fanta Miroslav
3 992
Kacálek Zdeněk
3 992
Landkammer Jan
3 992
Skořepová Eva
3 992
Neuwirth Josef
3 992
Mareček Rostislav
3 992
4
Gottwald Ondřej
3 242
Bučkovský Miroslav
3 242
Hrubý Michal
3 242
Štikar Martin
3 242
Myslík Jan
3 242
Švec Petr
3 242
Duchková Tereza
3 242
Krejza Tomáš
3 242
5
Novák Petr
2 661
Janáček Petr
2 661
Janáček Martin
2 661
Hykrda Jakub
2 661
Karas Tomáš
2 661
Hykrda Jan
2 661
Sokol Petr
2 661
Knetig Martin
2 661
6
Plecháč Jan
2 185
Hron Petr
2 185
Hirnšal Jan
2 185
Pařízek Radim
2 185
Kadlec Roman
2 185
Bouda Jan
2 185
Rauová Růža
2 185
Procházka Bohdan
2 185
7
Kubišta Šimon
1 784
Slavíček Zdeněk
1 784
Kotek Michal
1 784
Lorenz Alan
1 784
Solík Jakub
1 784
Petrův Michael
1 784
Hladík Milan
1 784
Zindulka Jiří
1 784
8
Suchomel Jiří
1 436
Šimek Karel
1 436
Hauer Petr
1 436
Šilhavý Martin
1 436
Zajíček Petr
1 436
Cvach Pavel
1 436
Chasák Otakar
1 436
9
Michalčin Jiří
1 129
Satoránský Pavel
1 129
Kovalčuková Eva
1 129
Mikule Aleš
1 129
Doležal Tomáš
1 129
Prchal Pavel
1 129
Pavlíček Zdeněk
1 129
Fiantová Stela
1 129
Vopátek Martin
1 129
10
Šoralová Lucia
854
Krejčí Tomáš
854
Štěpánek Petr
854
Vladyka Miroslav
854
Výborná Lucie
854
Urválková Ivana
854
Soukup Ondřej
854
Brabec Lubomír
854
11
Froněk Jan
606
Fialová Gabriela
606
Zajíček Tomáš
606
Tonar Jiří
606
Pokorný Jindřich
606
Sobíšek Petr
606
Hexner Martin
606
Koláčný Lubor
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ