Poslední vítr

 Zpět

CTl 052137
Datum 24.09.2005
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel TJ LS Brno, JO
Zúčastněné třídy Cad-4P,Vau-4P,420-3M,Fb-3C,Fb-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Kořanová Johanka
5 774
Mrzílková Lenka
5 774
2
Havel Filip
4 570
Škoda Michal
4 570
3
Brožek Martin
3 865
Kejř Jaroslav
3 865
4
Hálová Kateřina
3 365
Parůžek Zdeněk
3 365
5
Čuláková Adéla
2 978
Kořanová Michaela
2 978
6
Barkman Hynek
2 661
Lambl Vojtěch
2 661
7
Vodáček Tomáš
2 393
Seidl Šimon
2 393
8
Funderák Michael
2 161
Šínová Alexandra
2 161
9
Kupský Pavel
1 957
Parůžek Jiří
1 957
10
Matoušek Pavel
1 774
Ráčková Kamila
1 774
11
Janča Jean-Baptiste
1 608
Havetta Alexander
1 608
12
Soukupová Karolína
1 457
Drdošová Karolína
1 457
13
Loudín Dominik
1 318
Daniel Jakub
1 318
14
Claus Filip
1 189
Huk Václav
1 189
15
Fiala Eduard
1 069
Burdová Michaela
1 069
16
Svoboda Lukáš
957
Chudějová Hana
957
17
Tichý Jonáš
852
Škoda Vít
852
18
Failerová Simona
753
Kotková Anna
753
19
Urban David
659
Kuhnl Šimon
659
20
Ráčková Lucie
570
Kupská Markéta
570
21
Klímová Hedvika
485
Dostál Radek
485
22
Procházková Kateřina
404
Dostálová Žaneta
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Roček Roman
3 012
Verner Jaroslav
3 012
2
Kvasnik Milan
2 109
Kořan Petr
2 109
3
Nováková Ludmila
1 581
Vašík Martin
1 581
4
Mika Radek
1 206
Juřinová Petra
1 206
5
Šindýlková Lenka
915
Šindýlek Jiří
915
6
Cvan Martin
678
Blahoňovská Jitka
678
7
Procházka Radek
477
Licek Jiří
477
8
Venzarová Věra
303
Hájek Martin
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
5 326
Smutný Ladislav
5 326
2
Svozilová Marcela
4 122
Svozilová Hana
4 122
3
Brázdová Petra
3 417
Karas Tomáš
3 417
4
Kubovčíková Eva
2 918
Brestovský Matěj
2 918
5
Babjaková Radka
2 530
Lipenský Martin
2 530
6
Blatecký Patrik
2 213
Taurková Kateřina
2 213
7
Žilková Tereza
1 945
Formánek Jindřich
1 945
8
Myšková Andrea
1 713
Brestovský Adam
1 713
9
Hykrdová Eliška
1 509
Hykrda Jan
1 509
10
Čulmar Peter
1 326
Růžička Petr
1 326
11
Barěnyiová Kaja
1 160
Hlavsa Jan
1 160
12
Hanzlík Jaroslav
1 009
Navrátil Jan
1 009
13
Laco Jozef
870
Darula Miroslav
870
14
David Roman
741
Konopík Pavel
741
15
Vacula Jan
621
Vacula Karel
621
16
Celá Barbora
509
Vacula Karel
509
17
Prokopová Lenka
404
Chlupatý Petr
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ