MČR

 Zpět

CTl 041808
Datum 21.08.2004
Dní 4
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia NMn/M
Zúčastněné třídy 420-6mr,470-6mr,Q-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Bobek Pavel
8 776
Bobek Ondrej
8 776
2
Preibischová Michaela
6 970
Koutná Martina
6 970
3
Hlubuček Pavel
5 914
Storch Petr
5 914
4
Puchon Lukáš
0
Puchon Milan
0
5
Huková Tereza
4 583
Mayerbergová Ilona
4 583
6
Mertlová Michaela
4 107
Preibischová Monika
4 107
7
Daňková Marie
3 706
Kittler Jan
3 706
8
Soukupová Barbora
3 358
Pavlovský Marek
3 358
9
Mrzílková Lenka
3 051
Fiala Petr
3 051
10
Chalupová Kateřina
2 776
Holý Ivo
2 776
11
Šímová Petra
2 528
Lojka Michal
2 528
12
Porubský Michal
0
Križan Marko
0
13
Balcarová Lucie
2 093
Chmelová Lucie
2 093
14
Žáková Petra
1 900
Žáková Martina
1 900
15
Lednický Matej
0
Kachnič Branislav
0
16
Masarová Anna
1 552
Kacálková Petra
1 552
17
Klusáček Jan
1 394
Klusáčková Radka
1 394
18
Chudoba Stanislav
1 245
Pšeidl Pavel
1 245
19
Topinka Lukáš
1 104
Plhoň Eduard
1 104
20
Krejčík Václav
970
Bilík Jan
970
21
Kocianová Barbora
843
Šenkýřová Lenka
843
22
Mayerberg Ivo
722
Blatný Jiří
722
23
Šedivák Šimon
606
Ledecký František
606
24
Kantor František
0
Rozsypal Jakub
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
11 925
2
Audy Dan
10 119
3
Kollarik Matej
0
4
Vadurová Dominika
0
5
Staniek Stepan
7 731
6
Skrackova Vendula
7 256
7
Staniek Michal
6 854
8
Ondíková Petra
6 506
9
Rosmány Andrej
0
10
Fucikovsky Jan
5 925
11
Toráková Lucia
0
12
Matoušek Ondrej
5 450
13
Korytář Václav
5 241
14
Dymák Jiří
5 048
15
Sivý Štěpán
4 868
16
Matoušek Matej
4 700
17
Brachtlová Tereza
0
18
Solfronk Antonín
4 393
19
Kotisa Jan
4 252
20
Teplý Ondřej
4 119
21
Ircing Pavel
3 992
22
Knorrová Barbora
3 870
23
Sanková Lenka
3 755
24
Cach Zdeněk
3 644
25
Janda Martin
3 537
26
Smidova Petra
3 435
27
Hodacova Veronika
3 337
28
Starý Martin
3 242
29
Feriancová Eva
0
30
Rešl Matěj
3 062
31
Matoušová Zuzana
2 977
32
Černý Ondra
2 894
33
Packova Kristyna
2 814
34
Soukup Filip
2 736
35
Vachelová Barbora
2 661
36
Sivý Filip
2 587
37
Šprc Petr
2 516
38
Boroš Martin
0
39
Vachel Ondřej
2 379
40
Polidarova Marketa
2 313
41
Borošová Sona
0
42
Hankovcová Barbora
2 185
43
Rozsypal Jan
2 124
44
Balzerova Adela
2 064
45
Příhodová Eliška
2 006
46
Sláma Eduard
1 948
47
Zarubova Michaela
1 892
48
Hyk Jan
1 837
49
Rozsypal Jakub
1 784
50
Audyová Markéta
1 731
51
Škoda Jan
1 680
52
Pokošová Petra
1 629
53
Šára Marek
1 579
54
Šamšulová Kristýna
1 531
55
Tichánek Michael
1 483
56
Holyszewská Anna
1 436
57
Dymáková Tereza
1 390
58
Ščerba Patrik
1 344
59
Stará Jitka
1 300
60
Rozsypal Martin
1 256
61
Kaválek Michal
1 213
62
Strejček Radim
1 171
63
Bilka Adam
0
64
Novotný Michal
1 088
65
Novotný Štěpán
1 047
66
Jetmarová Ester
1 008
67
Pacovská Lucie
968
68
Vrzalová Elen
930
69
Trejbalová Samanta
892
70
Valenta Jan
854
71
Matějková Adela
817
72
Michálková Iva
781
73
Michalková Eva
745
74
Štěpánský Jan
710
75
Kafková Barbora
675
76
Blažek Jan
640
77
Khol Filip
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Mrzílek Kamil
5 677
Musil Tomáš
5 677
2
Olšanová Lucia
0
Kanuk Jakub
0
3
Kotek Michal
2 814
Čutka Jan
2 814
4
Vaidisova Katerina
2 064
Fenclová Veronika
2 064
5
Šedivák Kryštof
1 483
Smetana Radek
1 483
6
Kuřava Jakub
1 008
Fikáček Lukáš
1 008
7
Turnovský Martin
606
Rojko David
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ