Král Šumavy

 Zpět

CTl 041313
Datum 03.07.2004
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel JK Černá
Zúčastněné třídy Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P,Fb-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
2
Brožek Martin
4 647
Kejř Jaroslav
4 647
3
Havel Filip
3 942
Škoda Michal
3 942
4
Urban David
3 443
Jedlička Jan
3 443
5
Štruncl Jan
3 055
Lambl Vojtěch
3 055
6
Čuláková Adéla
2 738
Kořanová Michaela
2 738
7
Matoušek Pavel
2 471
Cvan Martin
2 471
8
Barkman Hynek
2 239
Parůžek Zdeněk
2 239
9
Strapak Adam
0
Norulák David
0
10
Vlachová Veronika
1 851
Růžička Vít
1 851
11
Kalous Karol
0
Kalous Zdeno
0
12
Tichý Jonáš
1 534
Daniel Jakub
1 534
13
Huk Václav
1 395
Havetta Alexander
1 395
14
Škoda Vít
1 266
Mrzílek Jan
1 266
15
Piherová Vlasta
1 147
Drdošová Karolína
1 147
16
Marek Václav
1 034
Šínová Alexandra
1 034
17
Vlach Filip
929
Vlach Martin
929
18
Vodáček Tomáš
830
Seidl Šimon
830
19
Ráčková Lucie
736
Musilová Helena
736
20
Kotková Anna
647
Burdová Michaela
647
21
Kupská Markéta
562
Parůžek Jiří
562
22
Kořánová Johanka
481
Chudějová Hanka
481
23
Zárubová Gabriela
404
Ráčková Kamila
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Čáp Milan
6 129
Kubový Martin
6 129
2
Kvasnik Milan
4 925
Kořan Petr
4 925
3
Daněk Jan
4 221
Skořepová Eva
4 221
4
Winkler Pavel
3 721
Verner Jaroslav
3 721
5
Buchta Jan
3 334
Vašík Radim
3 334
6
Mika Radek
3 017
Juřinová Petra
3 017
7
Parůžek Zdeněk
2 749
Myslík Vladimír
2 749
8
Cikrt Tomáš
2 517
Tkadlec Štěpán
2 517
9
Beneš Vlastimil
2 312
Prucha Alexandr
2 312
10
Šára Michal
2 129
Svoboda (ml.) Jiří
2 129
11
Mudra Zbyněk
1 964
Mudra Martin
1 964
12
Procházka Filip
1 813
Peterka Miroslav
1 813
13
Kratký Ondřej
1 674
Krátký Jan
1 674
14
Nováková Ludmila
1 545
Vašík Martin
1 545
15
Will Jan
1 425
Čechura Jiří
1 425
16
Janáček Petr
1 313
Sklenář Petr
1 313
17
Chalupová Kateřina
1 208
Lasztowka Vlastimil
1 208
18
Mrzílek Kamil
1 108
Bilík Jan
1 108
19
Nápravník Jakub
1 014
Hostinský Petr
1 014
20
Pavlíková Helena
925
Blahoňovský Jan
925
21
Blahoňovská Jitka
841
Lacinová Alena
841
22
Nápravníková Barbora
760
Šupolík Petr
760
23
Šindýlková Lenka
683
Šindýlek Jiří Ing.
683
24
Smetana Matěj
609
Smetana Karel
609
25
Mišina Jan
538
Davídek Jan
538
26
Křelinová Kateřina
470
Janderová Klára
470
27
Jegorov Alexandr
404
Jegorov Alexandr
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Jakešová Tereza
5 108
Smutný Ladislav
5 108
2
Chalupníková Kateřina
3 904
Chalupník Miloslav
3 904
3
Vaculka Patrik
3 200
Knetig Martin
3 200
4
Taurková Kateřina
2 700
Blatecký Patrik
2 700
5
Gregorová Daniela
2 312
Karas Tomáš
2 312
6
Kubásková Alena
1 996
Dokoupilová Markéta
1 996
7
Svozilová Marcela
1 728
Svozilová Hana
1 728
8
Čagan Martin
1 496
Formánek Jindřich
1 496
9
Alexa Tomáš
1 291
Gončár Martin
1 291
10
Navrátil Petr
1 108
Navrátil Jan
1 108
11
Vrzalová Elen
943
Vrzal Libor
943
12
Vacula Karel
792
Bartošek Petr
792
13
Vacula Jan
653
Lacina Jan
653
14
Alexová Michaela
524
Alexa Miloš
524
15
Vojtěch Petr
404
Vacula Karel
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ