Modrý hrozen

 Zpět

CTl 032130
Datum 20.09.2003
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel Yachtclub Dyje
Zúčastněné třídy Evr-4P,LaR-4P,Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
2
Chudějová Hanka
4 721
Mrzílková Lenka
4 721
3
Tichý Jonáš
4 016
Fiala Petr
4 016
4
Bilka Adam
0
Norulák Dávid
0
5
Manas Marko
0
Fedor Kubeš
0
6
Havel Filip
2 812
Škoda Michal
2 812
7
Mackovič lukáš
0
Mackovič Matěj
0
8
Zralý Ivo
2 312
Vaculka Patrik
2 312
9
Kalous Karol
0
Kalous Zdenek
0
10
Čuláková Adéla
1 925
Koranova Michaela
1 925
11
Parůžek Jiří
1 759
Parůžek Zdeněk
1 759
12
Matoušek Pavel
1 608
Cvan Martin
1 608
13
Urban David
1 469
Jedlička Jan
1 469
14
Skoda Vit
1 340
Lambl Vojtěch
1 340
15
huk Václav
1 220
Havetta Alexander
1 220
16
Vodáček Tomáš
1 108
Klusáček Jan
1 108
17
Jegorov Boris
1 003
Šínová Alexandra
1 003
18
Kotkova Anna
904
Burdová Michaela
904
19
Kochlík david
810
Drdošová Karolina
810
20
Charvát Filip
721
Musil Vojtěch
721
21
Hyk Jan
636
Drdoš Jan
636
22
Seidl Šimon
555
Musilová Helena
555
23
Koranova Johanka
478
Mrzílek Jan
478
24
Ráčková Kamila
404
24
Sovadina Petr
0
Vašátko František
0
24
Válka Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Štantejský Jan
5 996
Sklenář Petr
5 996
2
Buchta Jan
4 792
Vašík Radim
4 792
3
Kvasnik Milan
4 087
Koran Petr
4 087
4
Rocek Roman
3 588
Thorman John
3 588
5
Parůžek Zdeněk
3 200
Myslík Vladimír
3 200
6
Prochazka Filip
2 883
Peterka Miroslav
2 883
7
Mudra Zbyněk
2 615
Mudra Martin
2 615
8
Winkler Pavel
2 383
Verner Jaroslav
2 383
9
Beneš Vlastimil
2 179
Prucha Alexandr
2 179
10
Mika Radek
1 996
Juřinová Petra
1 996
11
Cikrt Tomáš
1 830
Tkadlec Štěpán
1 830
12
Kratky Ondrej
1 679
Krátký Jan
1 679
13
Sara Michal
1 540
Svoboda Jiri
1 540
14
Blahoňovská Jitka
1 411
Blahoňovský Jan
1 411
15
Vich Ondrej
1 291
Jenista Milan
1 291
16
Svoboda Petr
1 179
Jina Radovan
1 179
17
Mrzílek Kamil
1 074
Bilík Jan
1 074
18
Napravnik Jakub
975
Hostinský Petr
975
19
Will Jan
881
Cechura Jiri
881
20
Čermáková Eva
792
Lacinová Alena
792
21
Chudoba Stanislav
707
Janderová Klára
707
22
Nováková Ludmila
626
Vašík Martin
626
23
Nápravníková Barbora
549
Juppe Michal
549
24
Mišina Jan
475
Davídek Jan
475
25
Cajcik Jan
404
Licek Jiri
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotny Vaclav
7 017
2
Krejza Tomas
5 813
3
Mareček Rostislav
5 108
4
Smešný Marek
4 609
5
Skotnicová Jana
4 221
6
Hama Martin
3 904
7
Landkammerová Jana
3 636
8
Vaidis Tomas
3 404
9
Skala Pavel
3 200
10
Drahorad Petr
3 017
11
Landkammerová Sarka
2 851
12
Jindřichová Markéta
0
13
Soukal Miloslav
2 561
14
Čudek Radim
2 432
15
Vika Tomas
2 312
16
Kala Roman
2 200
17
Konopka Martin
2 095
18
Kubík Michal
1 996
19
Vaidisova Katerina
1 902
20
Netopilik Zdenek
1 813
21
Schwarzova Marketa
1 728
22
Smidova Katka
1 647
23
Matoušková Eva
1 570
24
Huček Jakub
1 496
25
Valík tomáš
1 425
26
Crháková Lenka
1 357
27
Harcuba Petr
0
28
Pospíšilová Lucie
1 228
29
Marečková Renata
1 167
30
Machovska Ilona
1 108
31
Seda Ondrej
1 051
32
Kafka Tomáš
996
33
Balzer Robert
943
34
Fontanová Klara
891
35
Packova Alexandra
841
36
Sadilek Viktor
792
37
Topiarzová Magda
744
38
Hájek Tomas
698
39
Cachova Sarka
653
40
Styblo Petr
0
41
Holotík Jan
566
42
Randák Petr
524
43
Jína Radek
483
44
Baran Miroslav
0
45
Roták Eduard
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Chalupníková Kateřina
0
Chalupník Miloslav
0
2
Daňková Marie
3 656
Knetig Martin
3 656
3
Jakešová Tereza
2 951
Smutný Ladislav
2 951
4
Mikuláš František
2 452
Karas Tomáš
2 452
5
Kubásková Alena
2 064
Dokoupilová Markéta
2 064
6
Blatecký Patrik
1 747
Taurková Kateřina
1 747
7
Svozilová Marcela
1 479
Svozilová Hana
1 479
8
Keclík Luboš
1 247
Formánek Jindřich
1 247
9
Cvanová Michaela
1 043
Gončár Martin
1 043
10
Chyťová Marcela
860
Alexa Miloš
860
11
Hodac David
694
Hohenberger Jiri
694
12
Lacinová Zuzana
543
Lacina Jan
543
13
Ptašnik Tadeáš
404
Ptašnik Vladislav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Guryca Nikola
5 925
2
Senkyr Ivan
4 721
3
Blatecky David
4 016
4
Pospíšil Martin
3 517
5
Vanura Marek
3 129
6
Zungovský Lukáš
0
7
Nevedel Matúš
0
8
Chlup Zdenek
2 312
9
Hlavsa Tomáš
2 108
10
Hruby Karel
1 925
11
Černý Michal
1 759
12
Plecity Marek
1 608
13
Šenkýř Jakub
1 469
14
Topiarz David
1 340
15
Chmel Vaclav
1 220
16
Sedlacek Jan
1 108
17
Horejsi Jakub
1 003
18
Kachnič Branislav
0
19
Tomasch Peter
0
20
Kral Karel
721
21
Andel Michal
0
22
Brůžek František
555
23
Palisa Radek
478
24
Černý Dušan
404
25
Baláž František
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ