Modrý hrozen

 Zpět

CTl 032130
Datum 20.09.2003
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel Yachtclub Dyje
Zúčastněné třídy Evr-4P,LaR-4P,Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
2
Mrzílková Lenka
4 721
Chudějová Hanka
4 721
3
Fiala Petr
4 016
6
Škoda Michal
2 812
Havel Filip
2 812
8
Vaculka Patrik
2 312
10
Koranova Michaela
1 925
Čuláková Adéla
1 925
11
Parůžek Zdeněk
1 759
Parůžek Jiří
1 759
12
Cvan Martin
1 608
14
Lambl Vojtěch
1 340
Skoda Vit
1 340
15
huk Václav
1 220
16
Vodáček Tomáš
1 108
17
Šínová Alexandra
1 003
Jegorov Boris
1 003
18
Burdová Michaela
904
Kotkova Anna
904
19
Drdošová Karolina
810
21
Drdoš Jan
636
22
Seidl Šimon
555
23
Koranova Johanka
478
poř.
jméno
body
l.body
1
Sklenář Petr
5 996
2
Vašík Radim
4 792
3
Koran Petr
4 087
Kvasnik Milan
4 087
4
Rocek Roman
3 588
5
Myslík Vladimír
3 200
Parůžek Zdeněk
3 200
6
Peterka Miroslav
2 883
Peterka Miroslav
2 883
Prochazka Filip
2 883
7
Mudra Martin
2 615
8
Verner Jaroslav
2 383
Winkler Pavel
2 383
9
Prucha Alexandr
2 179
Beneš Vlastimil
2 179
10
Juřinová Petra
1 996
11
Tkadlec Štěpán
1 830
Cikrt Tomáš
1 830
12
Krátký Jan
1 679
13
Svoboda Jiri
1 540
Sara Michal
1 540
14
Blahoňovský Jan
1 411
Blahoňovská Jitka
1 411
15
Jenista Milan
1 291
Vich Ondrej
1 291
16
Jina Radovan
1 179
Svoboda Petr
1 179
17
Bilík Jan
1 074
18
Napravnik Jakub
975
19
Cechura Jiri
881
Will Jan
881
20
Čermáková Eva
792
21
Janderová Klára
707
22
Vašík Martin
626
Nováková Ludmila
626
23
Juppe Michal
549
Nápravníková Barbora
549
24
Davídek Jan
475
poř.
jméno
body
l.body
1
Novotny Vaclav
7 017
5
Skotnicová Jana
4 221
6
Hama Martin
3 904
7
Landkammerová Jana
3 636
8
Vaidis Tomas
3 404
9
Skala Pavel
3 200
10
Drahorad Petr
3 017
13
Soukal Miloslav
2 561
14
Čudek Radim
2 432
16
Kala Roman
2 200
18
Kubík Michal
1 996
19
Vaidisova Katerina
1 902
20
Netopilik Zdenek
1 813
22
Smidova Katka
1 647
23
Matoušková Eva
1 570
24
Huček Jakub
1 496
25
Valík tomáš
1 425
26
Crháková Lenka
1 357
27
Harcuba Petr
0
28
Pospíšilová Lucie
1 228
29
Marečková Renata
1 167
30
Machovska Ilona
1 108
32
Kafka Tomáš
996
35
Packova Alexandra
841
43
Jína Radek
483
poř.
jméno
body
l.body
2
Knetig Martin
3 656
3
Smutný Ladislav
2 951
4
Karas Tomáš
2 452
5
Dokoupilová Markéta
2 064
6
Blatecký Patrik
1 747
7
Svozilová Hana
1 479
Svozilová Marcela
1 479
8
Formánek Jindřich
1 247
10
Alexa Miloš
860
Chyťová Marcela
860
poř.
jméno
body
l.body
2
Senkyr Ivan
4 721
3
Blatecky David
4 016
4
Pospíšil Martin
3 517
5
Vanura Marek
3 129
8
Chlup Zdenek
2 312
10
Hruby Karel
1 925
12
Plecity Marek
1 608
15
Chmel Vaclav
1 220
16
Sedlacek Jan
1 108
20
Kral Karel
721
22
Brůžek František
555
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ