VI. Česká námořní rally MČR inshore

 Zpět

CTl 022506
Datum 20.10.2002
Dní 8
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel TPS centrum Brno
Zúčastněné třídy NJ6mr, ( NJ4p )

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Bílková Martínková Monika
10 283
Riedl Vlastimil
10 283
Krejza Tomaš
10 283
Hájek Milan
10 283
Štikar Martin
10 283
2
Novák Petr
8 477
Navrátilová Jana
8 477
Kozelský Jakub
8 477
Keprda Jan
8 477
Karas Tomáš
8 477
Navrátil Vladimír
8 477
3
Bernát Michal
7 420
Mareš Radoslav
7 420
Túro Tomáš
7 420
Janáček Martin
7 420
Smutný Ladislav
7 420
4
Kraus Jiří
6 670
Neumann Lukáš
6 670
Švík František
6 670
Musil Tomáš
6 670
Kulík Martin
6 670
5
Šuhájek Michal
6 089
Teplý Roman
6 089
Trčka Martin
6 089
Hartman Lubomír
6 089
Knetig Martin
6 089
6
Ircing Jaroslav
5 614
Jančálek Pavel
5 614
Hyrš Ladislav
5 614
Pospíšil Martin
5 614
Komendová Renata
5 614
Vyskup Vladimír
5 614
7
Fanta Miroslav
5 212
Kruml František
5 212
Skořepová Eva
5 212
Mareček Rostislav
5 212
Sejkora Luděk
5 212
8
Kořán Petr
4 864
Struha Jan
4 864
Struha Milan
4 864
Struha Jan
4 864
Kupská Martina
4 864
Daňková Jarka
4 864
Daněk Tomáš
4 864
9
Kepka Ivan
4 557
Dražil Zdeněk
4 557
Kovanda Jiří
4 557
Benda Václav
4 557
Pokorný Miloslav
4 557
10
Běhunčík Ivan
4 283
Buchta Bruno
4 283
Lasztowka Vlastimil
4 283
Jezowicz Zbyszek
4 283
Santarius Petr
4 283
Korbas Josef
4 283
11
Kuš Emil
4 034
Novotný Miroslav
4 034
Svatoš František
4 034
Hořejší Jiřina
0
Pour Václav
4 034
Hořejší Miroslav
4 034
12
Chlup Zdeněk
3 808
Blatecký David
3 808
Schwarzová Markéta
3 808
Šulista Václav
3 808
Směšný Marek
3 808
Chlup Jan
0
13
Kozák Jan
3 599
Peterka Miroslav
3 599
Thorman John
3 599
Daněk Jan
3 599
Winkler Pavel
3 599
Kubový Martin
3 599
14
Průcha Alexandr
3 406
Kohoutek Petr
3 406
Vladyka Radan
3 406
Schulz Jiří
3 406
Altman Jiri
3 406
15
Jawoszevski David
3 226
Ulman Martin
3 226
Kiša Ivo
3 226
Somogy Andrej
3 226
Bloksch Radim
3 226
Formánek Tomáš
3 226
16
Horáček Pavel
3 058
Aulík Václav
3 058
Blažek Vladimír
3 058
Horáček Jindřich
3 058
Winter Josef
3 058
17
Marek Jan
2 900
Přidal Radim
2 900
Heneš David
2 900
Lach Čeněk
2 900
Köcher Martin
2 900
18
Lennerová Blanka
2 751
Hájková Pavla
2 751
Kalousek Roman
2 751
Froněk Petr
2 751
Němec Petr
2 751
19
Rákos Michal
2 610
Hanton Karel
2 610
Borkovec Jiří
2 610
Vacek Libor
2 610
Miňovský Pavel
2 610
Novák Josef
2 610
20
Pokorný Lubomír
2 477
Jones Roger
0
Nedvědická Marta
2 477
Ticháček Josef
2 477
Wright Peter
0
21
Faass Hans Dieter
0
Kameník Radek
2 349
Růžička Pavel
2 349
Martinů Miloslav
2 349
Kluc Miroslav
2 349
22
Janota Stanislav
2 228
Palla Milan
2 228
Maňásek Miloslav
2 228
Palla Ondřej
0
Svoboda Aleš
2 228
Janota Stanislav
2 228
23
Smetana Zdeněk
2 112
Zeman Oldřich
2 112
Král Jiří
2 112
Rusý Karel
2 112
Spurný Jiří
2 112
24
Hofmann Lubomír
2 001
Klema Karel
2 001
Novák Borek
2 001
Šlancar Radek
2 001
Michek Jaromír
2 001
25
Čep Oldřich
1 895
Mecka Tomáš
0
Kratochvíl Jaroslav
1 895
Pospíšil Miroslav
1 895
Králik Josef
0
26
Macháček Metoděj
1 793
Sláma Antonín
1 793
Herman Lubomír
1 793
Haškovec Petr
1 793
Janík Tomáš
1 793
Černý Jaroslav
1 793
27
Sadílek Alex
1 695
Bobek Jiří
1 695
Janouš Valdimír
1 695
Novák Miroslav
1 695
28
Šesták Pavel
1 600
Arlt Lukáš
1 600
Nováková Alexandra
1 600
Šot Jaroslav
1 600
Tenk Karel
1 600
Pelantová Lenka
1 600
29
Podroužek Tomáš
1 508
Kokeš Petr
1 508
Englišová Milona
1 508
Rampáček Zbyněk
1 508
Michailidis Michalis
1 508
Broum Milan
1 508
30
Kessl Radomil
1 420
Škvor Karel
1 420
Hadrava Jaroslav
1 420
Mašek Petr
1 420
Ženíšek Václav
1 420
31
Svoboda Zdeněk
1 335
Trčka Zdeněk
1 335
Bartoš Ivan
1 335
Korostenský Aleš
1 335
Trs Jaroslav
1 335
32
Putna Petr
1 252
Stehlík Jindřich
1 252
Vrána Zbyněk
1 252
Dvořák Robert
1 252
Drkoš Roman
1 252
33
Holý Petr
1 172
Kačmar Emil
1 172
Hořejší Pavel
1 172
Havránek Ivo
1 172
Nováček Miloš
1 172
Trunc Aleš
1 172
34
Seifertová Michaela
1 094
Bednář Pavel
1 094
Řežábek Pavel
1 094
Procházka Radek
1 094
Nenadál Zdeněk
1 094
35
Berger Fery
0
Straznicky Paul
0
Knettig Jiří
0
Klár František
0
Svastal Paul
0
36
Pulter Jiří
945
Dlouhý Radek
945
Kubašta Zdeněk
945
Hejduk Aleš
945
Hejduková Zlata
945
Matějka Jan
945
37
Jelínek Jiří
873
Marek Josef
873
Hromádková Jitka
873
Hromádka Pavel
0
38
Malík Richard
804
Kůstka Tomáš
804
Říha Jan
804
Krejza Tomáš
804
Najman Jiří
804
39
Štefan Karel
736
Panajotidis Leo
736
Vejmola Aleš
736
Piak Ivan
736
Vysloužil Jan
736
Přikryl Václav
736
40
Los Petr
670
Koťátko Petr
670
Takač David
670
Houška Miroslav
670
Vlach Tomáš
670
Svinka Jiří
670
41
Dobrý Oldřich
606
Zajíc Jiří
606
Kolesa Kamil
606
Kautský Aleš
606
Lacina Štěpán
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ