Pohár Velly

 Zpět

CTl 021809
Datum 20.08.2002
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - j, Nové Město n/M.
Zúčastněné třídy Q4P,Cad4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Tichý Jonáš
5 608
Fiala Petr
5 608
2
Daniel Jakub
4 404
Bilík Jan
4 404
3
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
4
Mayerbergová Ilona
3 200
5
Mrzílek Jan
2 812
Mrzílek Kamil
2 812
6
Kořanová Michaela
2 496
Mrzílková Lenka
2 496
7
Urban David
2 228
Šupolík Petr
2 228
8
Burdová Michaela
1 996
Jedlička Jan
1 996
9
Kotkova Anna
1 791
Nápravníková Barbora
1 791
10
Cvanová Michaela
1 608
11
Matoušek Pavel
1 443
Cvan Martin
1 443
12
Vaculka Patrik
1 291
Klusáčková Radka
1 291
13
Kejř Jaroslav
1 152
Růžička Vít
1 152
14
Skoda Vit
1 024
Toncr Jiří
1 024
15
Drdošová Karolina
904
Činčera Matěj
904
16
Havetta Alexander
792
Klusáček Jan
792
17
Parůžek Jiří
686
Parůžek Zdeněk
686
18
Sovadina Petr
587
Švec Martin
587
19
Šprc Petr
493
Šínová Alexandra
493
20
Válka Jan
404
Vašátko František
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bobek Ondřej
7 397
2
Bobek Pavel
6 193
3
Škráčková Vendula
5 488
4
Matoušek Tomáš
4 989
5
Šmídová Katka
4 601
6
Piňos Jan
4 284
7
Gorfolová Linda
0
8
Marek Tomáš
3 784
9
Žáková Martina
3 580
10
Vlček Dominik
3 397
11
Sanková Lenka
3 231
12
Matoušek Ondrej
3 080
13
Matoušek Matěj
2 941
14
Stránská Lucie
2 812
15
Norulák David
0
16
Staniek Stepan
2 580
17
Huček Jakub
2 475
18
Harcubová Veronika
2 376
19
Packova Kristýna
2 282
20
Zaruba Marek
2 193
21
Solfronk Antonín
2 108
22
Boroš Martin
0
23
Masárová Anna
1 950
24
Soukup Michal
1 876
25
Ircing Pavel
1 805
26
Šlechta Jiří
1 737
27
Matoušová Zuzana
1 671
28
Hankovcová Alice
1 608
29
Žáková Petra
1 547
30
Janda Martin
1 488
31
Knorrová Barbora
1 431
32
Šmídová Petra
1 376
33
Šerejch Jiří
1 323
34
Balzerová Adela
1 271
35
Kotisa Jan
1 220
36
Hankovcová Barbora
1 172
37
Ledecký František
1 124
38
Audy Dan
1 078
39
Gorfol Tomas
0
40
Hodačová Veronika
989
41
Staniek Michal
946
42
Ondíková Petra
904
43
Cach Zdeněk
863
44
Kaválek Michal
823
45
Sedláček Pavel
784
46
Soukup Filip
746
47
Zárubová Michaela
708
48
Zirkler Jan
672
49
Šedivák Šimon
636
50
Dymáková Tereza
601
51
Němečková Martina
566
52
Fučikovský Jan
533
53
Dymák Jiří
500
54
Dostál Radek
467
55
Pacovská Lucie
435
56
Khol Filip
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ