Pohár Velly

 Zpět

CTl 021809
Datum 20.08.2002
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - j, Nové Město n/M.
Zúčastněné třídy Q4P,Cad4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Fiala Petr
5 608
2
Bilík Jan
4 404
Daniel Jakub
4 404
4
Mayerbergová Ilona
3 200
6
Mrzílková Lenka
2 496
Kořanová Michaela
2 496
8
Burdová Michaela
1 996
9
Nápravníková Barbora
1 791
Kotkova Anna
1 791
11
Cvan Martin
1 443
12
Klusáčková Radka
1 291
Vaculka Patrik
1 291
13
Růžička Vít
1 152
Kejř Jaroslav
1 152
14
Skoda Vit
1 024
15
Činčera Matěj
904
Drdošová Karolina
904
17
Parůžek Zdeněk
686
Parůžek Jiří
686
19
Šínová Alexandra
493
Šprc Petr
493
poř.
jméno
body
l.body
1
Bobek Ondřej
7 397
2
Bobek Pavel
6 193
4
Matoušek Tomáš
4 989
5
Šmídová Katka
4 601
9
Žáková Martina
3 580
10
Vlček Dominik
3 397
11
Sanková Lenka
3 231
12
Matoušek Ondrej
3 080
13
Matoušek Matěj
2 941
14
Stránská Lucie
2 812
17
Huček Jakub
2 475
18
Harcubová Veronika
2 376
19
Packova Kristýna
2 282
20
Zaruba Marek
2 193
21
Solfronk Antonín
2 108
25
Ircing Pavel
1 805
26
Šlechta Jiří
1 737
27
Matoušová Zuzana
1 671
29
Žáková Petra
1 547
30
Janda Martin
1 488
31
Knorrová Barbora
1 431
32
Šmídová Petra
1 376
35
Kotisa Jan
1 220
38
Audy Dan
1 078
40
Hodačová Veronika
989
41
Staniek Michal
946
42
Ondíková Petra
904
44
Kaválek Michal
823
45
Sedláček Pavel
784
47
Zárubová Michaela
708
48
Zirkler Jan
672
50
Dymáková Tereza
601
51
Němečková Martina
566
52
Fučikovský Jan
533
53
Dymák Jiří
500
55
Pacovská Lucie
435
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ