Hop regata

 Zpět

CTl 021625
Datum 20.09.2002
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Tušimice
Zúčastněné třídy Las4P,420-4P,Evr3c,Fin4p

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Maier Michael
5 220
2
Hrubý Michal
4 016
3
Lidařík Rudolf
3 312
4
Cintl Vaclav
2 812
5
Outrata Jiri
2 425
6
Babicky Roman
2 108
7
Rames Ivan
1 840
8
Plecity Martin
1 608
9
Kmonicek Jiri
1 404
10
Cintl Vaclav
1 220
11
Lorenz Alan
1 055
12
Raza Tomas
904
13
Tomek Jaroslav
765
14
Krhounek Petr
636
15
Kramář Jiri
516
16
Smetana Zdenek
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smetana Radek
5 851
2
Hruby Karel
4 647
3
Čutka Jan
3 942
4
Bělunek Michal
3 443
5
Blatecky David
3 055
6
Fikáček Lukáš
2 738
7
Guryca Nikola
2 471
8
Hyrš Ladislav
2 239
9
Horejsi Jakub
2 034
10
Cerny Matej
1 851
11
Horejsi Miloslav
1 685
12
Chlup Zdenek
1 534
13
Trdy Jan
1 395
14
Cerny Michal
1 266
15
Šenkýř Jakub
1 147
16
Chmel Vaclav
1 034
17
Toušek Vlastimil
929
18
Toušek Vlastimil
830
19
Topiarz David
736
20
Gerlich Tomáš
647
21
Sedlacek Jan
562
22
Schoud Martin
0
23
Plecity Marek
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hlubuček Pavel
5 425
Štorch Petr
5 425
2
Kantor František
4 221
Chmelová Lucie
4 221
3
Soukupová Barbora
3 517
Pavlovský Marek
3 517
4
Mertlova Michaela
3 017
Preibischova Monika
3 017
5
Preibischova Michaela
2 629
Koutná Martina
2 629
6
Liczmanová Jana
2 312
Kuřava Jakub
2 312
7
Kacalek Pavel
2 045
Kacálková Petra
2 045
8
Rozsypal Jakub
1 813
Plhoň Adam
1 813
9
Šímová Petra
1 608
Lojka Michal
1 608
10
Strejčková Pavla
1 425
Prokop Jan
1 425
11
Topinka Lukáš
1 260
Plhoň Eduard
1 260
12
Klusáčková Radka
1 108
Mayerbergová Ilona
1 108
13
Sojková Kateřina
969
Aknaiová Lenka
969
14
Mendik Jan
841
Mendikova Tereza
841
15
Masar Jan
721
Bažant Jiří
721
16
Princ Ondřej
609
Drábek Martin
609
17
Fišerová Barbora
503
Fišerová Ivana
503
18
Urgosik Dusan
404
Pavlousek Jan
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
4 897
2
Krejza Tomas
3 994
3
Hama Martin
3 466
4
Novotny Vaclav
3 091
5
Soukal Miloslav
2 801
6
Vaidis Tomas
2 563
7
Jindrichova Marketa
2 362
8
Skala Pavel
2 188
9
Landkammerová Sarka
2 035
10
Landkammerová Jana
1 897
11
Kala Roman
1 773
12
Netopilik Zdenek
1 660
13
Drahorad Petr
1 556
14
Malý Martin
1 459
15
Matoušková Eva
1 369
16
Vika Tomas
1 285
17
Vaidisova Katerina
1 206
18
Seda Ondrej
1 132
19
Topiarzová Magda
1 061
20
Korbelová Kateřina
994
21
Lejhanec David
931
22
Liska Matej
870
23
Černá Anna
812
24
Šilhan Jakub
757
25
Schwarzova Marketa
704
26
Jukl Vojtech
653
27
Netopilíková Lenka
603
28
Prosek Vit
556
29
Kral Karel
510
30
Sachl Zdenek
466
31
Liskova Katerina
423
32
Cachova Sarka
382
33
Makrlíková Pavlína
342
34
Sadilek Viktor
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Kotek Michal
703
Kotek Kamil
703
2
Adam Zdeněk
402
Zachvej Martin
402
3
Žáček Jiří
226
Bloksch Radim
226
4
Holub Lukas
0
Zalusky Kamil
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ