Švestková regata

 Zpět

CTl 021516
Datum 20.09.2002
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb
Zúčastněné třídy Evr4P,Lar4P,Q3c,420-3c,Fin2,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Zdenek
1 055
Krhounek Petr
754
Gebhart Antonin
578
Dasek Frantisek
453
Mudra Martin
356
Smetana Zdenek
277
Teimer Martin
210
Hajek Libor
152
Splitek Milos
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Kacálek Pavel
946
Kacálková Jitka
946
Koutná Martina
645
Preibischová Michaela
645
Kurava Jakub
469
Liczmanová Jana
469
Preibischová Monika
344
Mertlova Michaela
344
Preibisch Richard
247
Šedivák Jiří
247
Bazant Jiří
168
Masar Jan
168
Mertl Miroslav
101
Mertl Václav
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Matoušek Tomáš
1 443
Matoušek Ondřej
1 142
Soukup Michal
966
Harcubova Veronika
841
Masarova Anna
744
Samková Lenka
665
Matoušek Matěj
598
Stránská Lucie
540
Knorrová Barbora
489
Záruba Marek
443
Cach Zdeněk
402
Hankovcová Barbora
364
Soukup Filip
329
Hankovcova Alice
297
Fučikovský Jan
267
Polidarová Markéta
239
Ondíková Petra
213
Gebhartová Bára
188
Zárubová Michaela
165
Šedivák Šimon
142
Jindřich Marek
121
Matějková Adéla
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Drahorad Petr
1 681
Skotnicova Jana
1 380
Smesny Marek
1 204
Soukal Miloslav
1 079
Krejza Tomas
982
Maly Martin
903
Novotny Vaclav
836
Fenclová Veronika
778
Marečková Renata
727
Lejhanec David
681
Landkammerova Jana
639
Vika Tomas
602
Skala Pavel
567
Vaidis Tomas
535
Konopka Martin
505
Juklova Kristyna
477
Kubik Michal
450
Trenzova Karolina
426
Kala Roman
402
Hama Martin
380
Netopilikova Lenka
359
Vaidisova Katerina
338
Fontánová Klára
319
Seda Ondrej
301
Schwarzova Marketa
283
Cerna Anna
266
Kral Karel
249
Cachova Sarka
234
Silhan Jakub
218
Jindrichova Marketa
204
Prosek Vit
189
Liska Matej
176
Netopilik Zdenek
162
Topiarzová Magda
149
Skalova Monika
137
Sadílek Viktor
124
Gebhart Michal
113
Rehor David
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Cerny Matej
1 305
Vanura Marek
1 004
Guryča Nikola
828
Sedlacek Jan
703
Horejsi Miroslav
606
Lachner Vit
527
Senkyr Jakub
460
Topiarz David
402
Blatecky David
351
Horejsi Jakub
305
Chmel Václav
264
Brůžek František
226
Chlup Zdenek
191
Cerny Michal
159
Senkyr Ivan
129
Solik Jakub
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ