Pohár Rozkoše

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 247005
Datum závodu 08.06.2024
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
Zúčastněné třídy Raceboard-7P
Techno 293-7P
Formule Foil/IQ Foil/IQ F-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0096 Kamenský Radim
1
1
2*
1
3.00
8730
2
2110-0050 Kučera Petr
2
2
3*
2
6.00
6623
3
2110-0230 Král Jiří
3*
3
1
3
7.00
5390
4
2110-0111 Skřepek Jan 1978
4
4
4
5*
12.00
4515
5
2101-0375 Pospíšil Martin
8
5
10*
4
17.00
3837
6
7019-0144 Hrubý Pavel
6
8
7
11*
21.00
3283
7
1607-0121 Hnitka Martin
10
12*
5
6
21.00
2814
8
2001-0086 Kamenský Pavel
5
6
DNF*
10
21.00
2408
9
2001-0223 Dlouhá Martina
7
7
DNF*
7
21.00
2050
10
2110-0124 Vrána Petr
11*
9
6
8
23.00
1730
11
2110-0225 Loos Jiří
12*
11
9
9
29.00
1440
12
1503-0181 Hrubá Dagmar
9
10
DNF*
13
32.00
1176
13
2405-0133 Mielec Lubomír
14
14
8
DNC*
36.00
932
14
1503-0180 Hrubý Roman
13
13
DNF*
12
38.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0244 Řezníček Tomáš
1
1
2*
1
3.00
9136
2
1705-0225 Bauerová Anna
3
5
1
8*
9.00
7029
3
1705-0226 Bauerová Ina
2
4
5*
5
11.00
5796
4
1705-0073 Štěpánková Kristýna
4
10*
4
3
11.00
4921
5
2110-0207 Chalupníková Klára
8*
6
3
7
16.00
4243
6
1705-0212 Křenek Marek
6
11*
6
4
16.00
3689
7
1703-0236 Burda František
10*
2
8
9
19.00
3220
8
1705-0220 Quittnerová Nicol
5
3
11
13*
19.00
2814
9
1705-0219 Quittnerová Natálie
9*
7
7
6
20.00
2456
10
1402-0460 Loužek Štěpán
11
9
15*
2
22.00
2136
11
2110-0217 Nosková Klára
7
13*
9
10
26.00
1846
12
1705-0164 Verl Jan
14*
12
10
11
33.00
1582
13
2110-0231 Piňos Jindřich
12
8
14*
14
34.00
1338
14
1705-0236 Polívková Adéla
13
14*
12
12
37.00
1113
15
1130-1899 Roušal Jakub
15*
15
13
15
43.00
903
16
1705-0208 Štěpánek Jakub
DNF
DNF*
DNC
DNC
57.00
707
16
1705-0203 Štěpánková Jana
DNC
DNC*
DNC
DNC
57.00
0
16
1402-0507 Loužek Albert
DNC
DNC*
DNC
DNC
57.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0398 Loužek Karel
1
1705-0085 Sadílek Adam
1
1705-0090 Drda David
1
1705-0086 Sadílková Nela
1
1705-0169 Lojínová Alexandra
1
7019-0303 Zíma Jakub
1
2110-0178 Skřepek Šimon
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru