Euro Cup 29er

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 231303
Datum závodu 02.06.2023
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9904-0042 Farese Livia
3
1
1
UFD*
3
5
9*
1
2
16.00
10727
9904-0041 Rudisch Mariene
16.00
10727
2
9903-0189 Schafer Mathilda
1
SCP*
3
2
5
7*
2
2
1
16.00
8619
9903-0190 Hofmann Lisa
16.00
8619
3
1703-0244 Kraus Lukáš
4
4
2
4
1
1
1
5*
6*
17.00
7387
1401-0476 Baštář Ondřej
17.00
7387
4
9904-0048 Rohde David
2
2
4
1
6*
2
4
UFD*
3
18.00
6512
9904-0050 Schwarz Jakob
18.00
6512
5
9904-0045 Haslberger Laurenz
5
7*
11*
5
2
3
5
6
5
31.00
5834
9904-0046 Uebelhor Leo
31.00
5834
6
1401-0485 Pelnář Petr
8
14*
7
6
7
4
3
10*
4
39.00
5279
2103-0922 Šlechtická Kateřina
39.00
5279
7
9904-0043 Truttenberger Eva
18*
6
8
7
8
17*
11
3
11
54.00
4811
9904-0044 Pulte Keno
54.00
4811
8
2103-0795 Viščorová Nela
7
9
12*
9
9
6
15*
4
10
54.00
4405
1901-0465 Košťálová Anna
54.00
4405
9
9903-0186 Sienel Lannart
15*
8
10
15*
10
10
6
11
7
62.00
4047
9903-0187 Hofer Tassilo
62.00
4047
10
9903-0184 Sachs Leopold
6
UFD*
16
8
4
13
8
DNC*
8
63.00
3727
9903-0185 Schomburg Henrik
63.00
3727
11
9903-0193 Mailin Hegge
11
12*
6
10
12
9
7
8
13*
63.00
3437
9903-0194 Schneider Matilda
63.00
3437
12
1101-0488 Košatová Lucie
9
11
13
3
14*
11
12
9
UFD*
68.00
3172
1402-0405 Cibulka Vojtěch
68.00
3172
13
1902-0198 Dymák Matyáš
12
10
9
12
18*
18*
10
7
12
72.00
2929
1702-0267 Dvořák Tobiáš
72.00
2929
14
9901-0001 Mika Viktor
14
3
19*
11
15
14
16*
12
9
78.00
2704
9901-0002 Lichvár Oliver
78.00
2704
15
9901-0003 Kocanová Barbora
17
13
5
18*
16
15
13
DNF*
16
95.00
2494
9901-0004 Bartánusová Barbora
95.00
2494
16
9901-0058 Kocanová Valeria
10
16
18*
17*
13
16
17
14
14
100.00
2298
9901-0007 Brestovský Alex
100.00
2298
17
1214-0110 Winkler Adam
16
18
15
14
17
12
21*
13
19*
105.00
2113
1214-0122 Růžička Luděk
105.00
2113
18
9903-0195 Hudde Paul
20
20
17
UFD*
11
8
14
16
21*
106.00
1940
9903-0196 Ruthel Neo
106.00
1940
19
1703-0269 Svobodová Sára
13
15
14
13
19*
19*
18
15
18
106.00
1775
1703-0248 Muchová Kateřina
106.00
1775
20
1305-0321 Lojková Karolína
19
17
21*
16
21
23*
20
17
15
125.00
1619
1302-0053 Szmaragowski Dominik
125.00
1619
21
9901-0088 Barnatusová Tereza
22
24*
22
19
20
20
19
DNF*
20
142.00
1471
9901-0052 Drengubiak Patrik
142.00
1471
22
1101-0226 Kramplová Annamaria
23*
21
20
22
22
22
23*
19
17
143.00
1330
1401-0482 Juha Jan
143.00
1330
23
1130-2010 Sazama Michal
21
19
23*
20
23*
21
22
18
23
144.00
1194
1130-2008 Sazamová Eliška
144.00
1194
24
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
24
23
25*
21
26*
24
25
20
22
159.00
1065
1101-0352 Lokajíčková Lucie
159.00
1065
25
1909-0099 Bilerová Rozálie
25*
25*
24
23
25
25
24
21
24
166.00
941
1909-0138 Smitková Elizabeth
166.00
941
26
1909-0132 Rek Adam
26
26
27
24
24
DNF*
DNF*
DNC
25
180.00
822
1909-0035 Kučera Matěj
180.00
822
27
1130-0948 Šiknerová Adriana
UFD*
22
26
UFD*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
188.00
707
1130-0953 Benovičová Viktorie
188.00
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru