Vítr z vinohradů - Supercup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222151
Datum závodu 03.09.2022
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Raceboard-7P, Techno 293-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr
DNS*
2
1
1
2
1
7
10239
2
2001-0096 Kamenský Radim
5
3
7*
2
1
2
13
8132
3
2110-0111 Skřepek Jan
3
4
2
3
6*
5
17
6899
4
9901-0031 Heško Marcel
1
6
5
4
OCS*
3
19
6025
5
2413-0001 Král Jiří
4
7*
3
5
4
7
23
5346
6
9901-0033 Kissi Róbert
2
5
8
19*
5
4
24
4792
7
2101-0375 Pospíšil Martin
6
1
10*
7
7
9
30
4323
8
1614-0007 Myška Filip
13*
10
6
6
3
12
37
3917
9
1607-0121 Hnitka Martin
7
9
4
8
11
14*
39
3559
10
7019-0144 Hrubý Pavel
8
13*
13
11
9
6
47
3239
11
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
10
11*
9
10
8
11
48
2949
12
9901-0005 Duchnovský Milan
11
12*
12
9
10
8
50
2685
13
2001-0086 Kamenský Pavel
9
8
18*
13
13
10
53
2441
14
2110-0124 Vrána Petr
15
16*
16
14
12
13
70
2216
15
1503-0181 Hrubá Dagmar
16*
15
11
15
14
16
71
2006
16
2405-0133 Mielec Lubomír
12
14
21*
17
15
15
73
1810
17
2204-0021 Štrambach Ladislav
14
17
14
16
19*
18
79
1626
18
1402-0398 Loužek Karel
DNS*
22
15
12
18
17
84
1452
19
2110-0225 Loos Jiří
18
19
22*
21
16
19
93
1288
20
9902-0044 Obiegała Henryk
20
21*
17
18
20
20
95
1132
21
2003-0008 Haken Vladimír
19
18
20
22*
17
22
96
984
22
1503-0180 Hrubý Roman 1960
17
20
19
20
OCS*
21
97
842
23
1503-0259 Městka Josef
DNC*
23
23
23
21
23
113
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0086 Sadílková Nela
3
4
3
5*
1
1
12
10104
2
1705-0169 Lojínová Alexandra
2
8*
2
2
2
4
12
7997
3
1705-0074 Štěpánková Markéta
1
6*
4
1
3
6
15
6764
4
2001-0244 Řezníček Tomáš
9
10*
1
4
5
2
21
5890
5
1705-0182 Hasman Radim 2006
7*
1
6
6
7
3
23
5211
6
2110-0207 Chalupníková Klára
8*
2
5
7
6
7
27
4657
7
1703-0236 Burda František
5
5
9*
9
4
5
28
4188
8
2110-0178 Skřepek Šimon
4
3
7
8
9*
9
31
3782
9
1302-0057 Plch Zdeněk
6
9
8
11*
8
8
39
3424
10
1402-0460 Loužek Štěpán
15*
11
12
3
14
12
52
3104
11
1705-0219 Quittnerová Natálie
DNS*
12
10
10
10
11
53
2814
12
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
14*
7
13
13
11
13
57
2550
13
1705-0073 Štěpánková Kristýna
10
18*
16
15
15
10
66
2306
14
1705-0212 Křenek Marek
13
17*
14
16
13
14
70
2081
15
1705-0225 Bauerová Anna
11
13
11
12
DNC
DNC*
71
1871
16
1705-0222 Dokoupilová Tereza
12
16
18
14
18
19*
78
1675
17
1705-0220 Quittnerová Nicol
17*
15
15
17
17
17
81
1491
18
1130-1910 Smýkal Artur
18
19
19
20*
12
16
84
1317
19
9901-0032 Hešková Karolína
19
14
20
21*
16
15
84
1153
20
1130-1899 Roušal Jakub
16
20*
17
18
20
20
91
997
21
1705-0226 Bauerová Ina
20
22*
22
19
19
18
98
848
22
1705-0203 Štěpánková Jana
DNS*
21
21
22
21
DNC
109
707
23
2110-0220 Králová Lucie
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ