Bleděmodrá stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192209
Datum 14.09.2019
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Evr-2,Fin-2,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0099 Ščerba Kamil
1
1
2
4
3427
2
2405-0118 Ščerba Patrik
2
5
3
10
2524
3
2203-0134 Heneš David
4
3
4
11
1996
4
2201-0024 Sedláček Petr
OCS
2
1
15
1621
5
2203-0151 Valouch Vlastimil
5
6
6
17
1330
6
2203-0158 Valouch Libor
7
4
7
18
1093
7
2419-0098 Fanfrla Dalibor
6
7
5
18
892
8
2201-0038 Krč Martin
3
DNF
9
24
718
9
2403-0033 Němec Milan
8
8
8
24
564
10
2202-0003 Zapletal Zdeněk
9
9
10
28
427
11
2201-0052 Daněk Ondřej
10
10
DNS
32
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0039 Krč Lukáš
1
2*
2
1
2
1
7
1180
2
2301-0220 Záhornacký Jan
2
1
1
2
3*
3
9
879
3
2419-0079 Fanfrlová Markéta
3
3
5
6*
4
5
20
703
4
9999-0124 Balzerová Mariana
4
4
6
3
6
8*
23
578
5
2201-0054 Kováč Vladimír
DNC*
DNS
3
5
1
4
26
481
6
2201-0053 Kováč Richard
DNC*
DNS
4
4
5
2
28
402
7
2205-0080 Hanák Vít
6
7
8*
8
7
6
34
335
8
2201-0051 Piňos Jindřich
9
6
9
7
DNF*
7
38
277
9
2301-0238 Sklářová Julie
7
10*
10
9
8
9
43
226
10
2405-0144 Bílek Tomáš
10
9
7
11*
9
11
46
180
11
2202-0025 Růžička David
8
8
11*
10
10
10
46
139
12
2301-0244 Zajíček Teo
5
5
DNC*
DNC
DNC
DNC
49
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0009 Kučerová Jana
1*
1
1
1
1
1
5
1156
2
2202-0018 Oříšek Tomáš
2
2
3*
2
2
2
10
554
3
2202-0017 Petrásek Tomáš
3*
3
2
3
3
3
14
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ