Modrá stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192206
Datum 27.07.2019
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
OCS*
1
1
1
1
4
2494
2
2201-0039 Krč Lukáš
1
2
4*
2
2
7
1892
3
2301-0220 Záhornacký Jan
4
3
2
3
7*
12
1540
4
2201-0054 Kováč Vladimír
2
4
6*
4
5
15
1290
5
2101-0757 Blatecká Veronika
3
5
5
5
9*
18
1096
6
2201-0053 Kováč Richard
7*
7
3
6
4
20
938
7
2101-0758 Blatecká Michaela
5
6
9*
7
6
24
804
8
2101-0722 Blatecký Martin
6
8
8
8
12*
30
688
9
2101-0742 Karas Filip
9
9
13*
11
3
32
586
10
2205-0080 Hanák Vít
8
11*
7
10
11
36
494
11
9999-0090 Balzerová Mariana
DNF*
10
11
9
10
40
411
12
2202-0017 Petrásek Tomáš
10
12*
12
12
8
42
336
13
2301-0238 Sklářová Julie
DNF*
DNC
10
13
13
51
266
14
2405-0144 Bílek Tomáš
DNF*
DNC
DNF
DNF
DNF
60
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0766 Chlupová Kateřina
2
5*
1
3
2
8
5774
2
2419-0003 Škráčková Vendula
1
2
2
6*
3
8
4570
3
2201-0011 Směšný Marek
6*
1
4
2
5
12
3865
4
2203-0165 Rozsypal Martin
5
3
6*
4
6
18
3365
5
2101-0509 Chlup Zdeněk
4
15*
9
8
1
22
2978
6
2201-0019 Kováčová Tereza
9*
4
5
5
9
23
2661
7
2404-0454 Žáček Jiří
18*
13
3
1
7
24
2393
8
2104-0210 Kubík Martin
10
6
7
11*
4
27
2161
9
1203-0364 Soukal Miloslav
7
7
8*
7
8
29
1957
10
2201-0020 Kučerová Lucie
3
14*
10
12
10
35
1774
11
2404-0404 Kilarová Marie
14*
11
14
10
12
47
1608
12
2101-0761 Hlavsa Tomáš
12
19*
12
13
13
50
1457
13
9999-0091 Blatecká Kateřina
17*
17
15
9
11
52
1318
14
1609-0287 Mlejnek Tomáš
16
9
17*
14
15
54
1189
15
2405-0121 Tichánek Michal
13
10
13
19
DNC*
55
1069
16
2001-0154 Kafka Richard
11
18
11
17
DNC*
57
957
17
2104-0073 Kubík Michal
15
12
16
20*
14
57
852
18
2104-0186 Švancarová Martina
8
8
DNC*
DNC
DNC
62
753
19
9999-0092 Balzerová Lenka
20
16
18
15
OCS*
69
659
20
1145-0079 Staniek Štěpán
19
DNC*
19
18
17
73
570
21
2202-0018 Oříšek Tomáš
21*
20
21
21
16
78
485
22
2405-0132 Bílková Lucie
22
21
20
16
DNC*
79
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0405 Karas Tomáš
1*
1
1
1
1
4
2400
2205-0026 Hanáková Marcela
4
2400
2
2106-0240 Vacula Karel
3*
2
2
2
2
8
1497
2106-0241 Vacula Jan
8
1497
3
2205-0041 Navrátil Jan
2
3*
3
3
3
11
969
2205-0059 Navrátil Petr
11
969
4
2301-0138 Daněk Michal
4
4
DNC*
DNC
DNC
20
594
2201-0024 Sedláček Petr
20
594
5
2405-0118 Ščerba Patrik
5
5
DNC*
DNC
DNC
22
303
2405-0099 Ščerba Kamil
22
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ