Pohár Rozkoše

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191807
Datum 24.08.2019
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0050 Kučera Petr
1*
1
1
1
3
9814
2
2110-0111 Skřepek Jan
2*
2
2
2
6
7707
3
2001-0096 Kamenský Radim
3
3
4*
3
9
6474
4
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
4*
4
3
4
11
5600
5
2101-0375 Pospíšil Martin
5
7*
5
5
15
4921
6
2001-0086 Kamenský Pavel
6
6
6
7*
18
4367
7
2413-0001 Král Jiří
9
5
DNF*
6
20
3899
8
7019-0144 Hrubý Pavel
8
9*
8
8
24
3493
9
9902-0002 Franczak Tomasz
7
11
7
18*
25
3135
10
2405-0133 Mielec Lubomír
13*
8
12
9
29
2814
11
1402-0398 Loužek Karel
DNF*
10
11
11
32
2524
12
1705-0001 Haubold Petr
11
13
9
15*
33
2260
13
2110-0006 Kučera Petr
14*
14
13
10
37
2017
14
1503-0181 Hrubá Dagmar
10
17*
14
13
37
1791
15
2110-0124 Vrána Petr
12
12
15*
14
38
1582
16
2204-0021 Štrambach Ladislav
15
15
16*
12
42
1385
17
1503-0180 Hrubý Roman
18*
18
10
17
45
1201
18
2110-0150 Vránová Markéta
16
16
17*
16
48
1027
19
9902-0001 Franczak Monika
17
19*
18
19
54
863
20
9902-0003 Obiegaza Henryk
19
20
19
DNF*
58
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0303 Zíma Jakub
1*
1
1
1
1
4
7707
2
1126-0054 Hrdina Patrik
2
3*
2
2
3
9
5600
3
1126-0005 Neumann Lukáš
3*
2
3
3
2
10
4367
4
7019-0024 Sladký Martin
DNF*
5
4
5
4
18
3493
5
7019-0076 Raška Marek
DNF*
4
5
4
5
18
2814
6
1705-0085 Sadílek Adam
4
6
DNF*
7
6
23
2260
7
7019-0377 Rašková Adéla
5
7*
6
6
7
24
1791
8
7019-0389 Zidková Nadine
6
8
DNF*
DNF
DNF
36
1385
9
7019-0309 Toth Martin
DNF*
9
DNF
DNF
DNF
42
1027
10
1801-0034 Huček Jakub
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
44
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0255 Nevelöš Adam
2
1
1
4
9658
2
1705-0090 Drda David
1
2
2
5
7551
3
2110-0182 Chalupníková Kristýna
4
4
4
12
6318
4
1607-0169 Parchomenko Ondřej
3
5
5
13
5444
5
2110-0194 Piňosová Kristýna
9
3
3
15
4765
6
1705-0086 Sadílková Nela
6
6
6
18
4211
7
1609-0278 Říčanová Nicol
8
7
9
24
3743
8
1705-0074 Štěpánková Markéta
7
12
7
26
3337
9
2110-0185 Diviš Lukáš
5
9
13
27
2979
10
1130-0352 Švíková Barbora
13
8
8
29
2658
11
1801-0167 Štěpánský Adam
12
10
10
32
2369
12
2110-0189 Samcová Klára
10
13
12
35
2104
13
2110-0178 Skřepek Šimon
11
14
14
39
1861
14
1401-0459 Altmannová Kateřina
OCS
11
11
42
1635
15
1705-0169 Lojínová Alexandra
14
16
15
45
1426
16
1705-0182 Hasman Radim
15
15
17
47
1229
17
7019-0404 Matoušová Štěpánka
16
DNF
16
52
1045
18
2110-0173 Šeliga Teodor
DNF
DNF
DNF
60
789
18
1705-0202 Štěpánek Jiří
DNF
DNC
DNF
60
789
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ