Skiregata - 44. ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191720
Datum 28.09.2019
Dní 2
Místo konání Jablonec
Pořadatel TJ Delfín Jablonec
Zúčastněné třídy Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0249 Tomeš Jiří
1
1
2*
1
3
1004
2
2101-0717 Chalupníková Klára
2
4*
1
2
5
703
3
1705-0188 Zima Daniel
7*
2
3
5
10
527
4
1705-0189 Šercl Ondřej
4*
3
4
3
10
402
5
1705-0165 Verl Vojtěch
3
7*
5
4
12
305
6
1705-0164 Verl Jan
5
6
7*
6
17
226
7
2201-0051 Piňos Jindřich
6
5
6
OCS*
17
159
8
1703-0254 Tomeš Karel František
8
DNC
DNC
DNC*
26
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0166 Šercl Miroslav
4
1
2
7
3784
1705-0112 Verl Jan
7
3784
2
1705-0105 Havrda Luboš
2
2
3
7
2580
2205-0008 Mlčoch Bronislav
7
2580
3
1705-0002 Kučera Miroslav
1
3
5
9
1876
2201-0022 Piňosová Andrea
9
1876
4
2205-0077 Mlčoch Jan
5
4
1
10
1376
1705-0135 Havrda Vojtěch
10
1376
5
1705-0156 Kuřák Michal
3
DNC
4
15
989
1705-0157 Kuřák Štěpán
15
989
6
1705-0130 Hegr Vlastimil
6
DNC
6
20
672
1705-0155 Hegr Vojtěch
20
672
7
1705-0199 Sůva Tomáš
DNC
DNC
7
23
404
8888-0001 Lípa Jakub
23
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0111 Skřepek Jan
1*
1
1
1
3
4016
2
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
2*
2
2
2
6
2812
3
2110-0006 Kučera Petr
4*
3
3
3
9
2108
4
1503-0181 Hrubá Dagmar
3
4
4*
4
11
1608
5
1705-0001 Haubold Petr
5*
5
5
5
15
1220
6
1503-0180 Hrubý Roman
7*
7
6
6
19
904
7
7019-0402 Matouš Martin
6
6
DNF*
DNC
21
636
8
1705-0085 Sadílek Adam
DNC
DNC
7
DNC*
25
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0194 Piňosová Kristýna
3
1
3
7
5693
2
1705-0182 Hasman Radim
4
4
2
10
4489
3
1130-0352 Švíková Barbora
1
2
11
14
3784
4
2110-0182 Chalupníková Kristýna
2
3
9
14
3285
5
1705-0090 Drda David
6
8
1
15
2897
6
2110-0185 Diviš Lukáš
5
6
5
16
2580
7
1401-0459 Altmannová Kateřina
7
7
4
18
2312
8
1705-0086 Sadílková Nela
9
5
8
22
2081
9
1609-0278 Říčanová Nicol
11
12
6
29
1876
10
7019-0401 Kuchař Jan
10
9
10
29
1693
11
1705-0074 Štěpánková Markéta
12
11
7
30
1527
12
2110-0178 Skřepek Šimon
8
13
12
33
1376
13
1302-0052 Plch Jiří
14
10
13
37
1237
14
1705-0202 Štěpánek Jiří
16
15
15
46
1108
15
1609-0301 Tlapák Vojtěch
DNC
14
14
50
989
16
2110-0173 Šeliga Teodor
15
16
DNC
53
876
17
7019-0404 Matoušová Štěpánka
13
DNC
DNC
57
771
18
1705-0073 Štěpánková Kristýna
DNC
DNC
16
60
672
19
1705-0177 Drda Filip
DNC
DNC
17
61
578
20
1705-0191 Pavlidisová Natálie
DNC
DNC
18
62
489
21
1705-0192 Pavlidisová Michaela
DNF
DNC
DNC
66
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ