10. Lipenský kotrmelec

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191332
Datum 05.10.2019
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan
1
1
1
3
7707
2
1305-0420 Vastl Tomáš
2
2
4
8
5600
3
1134-0017 Plhoň Adam
3
5
2
10
4367
4
1130-0695 Brabec Václav 1998
5
3
3
11
3493
5
1401-0419 Šnajdr Milan
4
4
5
13
2814
6
1149-0005 Bartoš Richard
7
6
6
19
2260
7
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
6
7
7
20
1791
8
1401-0225 Horák Miroslav
DNF
DNF
8
30
1385
9
9901-0001 Peťko Martin
DNS
DNF
DNF
33
867
9
1312-0037 Kocman Miroslav
DNF
DNF
DNF
33
867
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0321 Svoboda Pavel
2
1
1
4
7997
2
1312-0039 Myslík Jan
1
3
2
6
5890
3
1203-0349 Bryx Petr
3
2
3
8
4657
4
7040-0220 Hrubý Jan
4
4
4
12
3782
5
1149-0002 Kuthan Jiří
5
5
DNF
22
3104
6
1130-1175 Michalčín Jiří
DNF
6
5
23
2550
7
1130-1176 Stoklásek Petr
DNF
7
6
25
2081
8
1206-0372 Mrázová Sylvia
6
DNF
DNF
30
1675
9
9999-0171 Czinner Michal
DNF
DNF
DNF
36
1007
9
9999-0172 Horáček Jiří
DNF
DNC
DNF
36
1007
9
1901-0475 Bříza Petr
DNF
DNF
DNF
36
1007
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
2
1
4
7
9494
1526-0039 Mertlová Michaela
7
9494
2
1130-0264 Motl Luboš
4
2
3
9
7387
1130-0220 Martinkovičová Monika
9
7387
3
1302-0018 Szmaragowski Michaela
5
5
2
12
6154
1302-0058 Szmaragowski Daniel
12
6154
4
2103-0736 Nejezchleba Jakub
1
7
6
14
5279
2103-0687 Maršálková Blanka
14
5279
5
1130-0114 Dvořák Jan
9
4
9
22
4601
9999-0173 Hrubá Sára
22
4601
6
1401-0439 Dobrý Jakub
3
DNS
1
23
4047
1401-0473 Dobrá Tereza
23
4047
7
1145-0092 Pourová Barbora
6
3
DNF
28
3578
7040-0172 Lukačovič Samuel
28
3578
8
1401-0506 Videršperk Jaroslav
11
9
8
28
3172
1401-0507 Videršperk Pavel
28
3172
9
7040-0158 Buřil Miloš
8
10
10
28
2814
7003-0022 Vastl Ladislav
28
2814
10
2205-0008 Mlčoch Bronislav
7
DNC
12
38
2494
2205-0068 Mlčoch Matěj
38
2494
11
1130-0996 Blažek Martin
DNF
DNS
5
43
2204
1130-0997 Blažek Marek
43
2204
12
2103-0817 Škvařil Patrik
DNF
6
DNF
44
1940
2103-0944 Buchta Jan
44
1940
13
1130-1233 Benovič Martin
12
DNS
13
44
1696
1130-1201 Nalejvajko Radek
44
1696
14
1130-0267 Schwarzová Markéta
DNF
DNS
7
45
1471
1130-1184 Horánska Magdalena
45
1471
15
9901-0003 Csemez Peter
DNF
8
DNF
46
1261
9901-0004 Koniarik Martin
46
1261
16
1145-0076 Pour Jan
10
DNC
DNF
48
1065
1145-0091 Majchrák Lukáš
48
1065
17
9999-0174 Lis Jáchym
DNF
DNC
11
49
881
9999-0175 Lis Jonáš
49
881
18
9901-0002 Kunicová Alena
DNF
DNC
DNF
57
707
1130-0176 Vetíšková Lenka
57
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ