Vítězslav Ott

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht club Znojmo, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2106-0192 11.08.2015 - 31.03.2020
ALT 29er a 49er: Člen výboru 18.01.2019
Klubový rozhodčí
0773 09.03.2013 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 323572 Velikost: XXL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0395 01.01.2011 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy
0231 06.03.2011 - 25.02.2024
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181336 02.06.2018 Lipno Marathon Lipno - Lipno nad Vltavou Kaj 1 2 1 305
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Rozhodčí 4 4
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
192168 13.07.2019 Moravia Cup Vranovská přehrada Sta-4K Rozhodčí 4 4
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
192169 28.09.2019 Dálková plavba Vranovská přehrada Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 1 2
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 Předseda protestní komise 4 6
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
182125 20.06.2018 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
182131 23.06.2018 Voltax regata Vranovská přehrada Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Hlavní rozhodčí 3 5
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Las-3M,Q-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsF-3M,RsT-7P Rozhodčí 3 3
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP nechranice 29r-7P Rozhodčí 7 7
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 7
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r-7P,Rs7-7P Rozhodčí 7 7
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
172182 28.06.2017 Pohár JMK 3 Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P,29r-7P Rozhodčí 7 7
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las-3M,Q-3M,Lar-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin-4K,Q-4K,29r-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Předseda protestní komise 4 6
162118 25.05.2016 KonicaMinolta Cup Brněnská přehrada Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 2 3
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-3M,Las-3M,Q-3M,29r-3M,RsF-3M,RsT-3M Předseda protestní komise 3 5
162155 07.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Předseda protestní komise 2 3
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152110 23.04.2015 Závod 1 Brněnská přehrada Q-1,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152111 25.04.2015 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,Q-3M,L47-4K,L47-3M,Lar-4K,Lar-3M,Las-4K,Las-3M,Fin-4K,Evr-4K Předseda protestní komise 4 6
152127 20.05.2015 Závod 2 Brněnská přehrada Q-1,L47-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
152173 16.09.2015 Závod 4 Brněnská přehrada Q-1,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q-3M,Lar-3M,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-2 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142105 23.04.2014 Závod 1 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142119 21.05.2014 Závod 2 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
142131 18.06.2014 Závod 3 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 1 2
142133 21.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-2,Cad-1 Předseda protestní komise 3 5
142158 17.09.2014 Závod 4 Brněnská přehrada Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1 Rozhodčí 1 1
142170 11.10.2014 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsF-3M,RsT-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-2,Vau-2,L47-1,Cad-1,Fin-1,420-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
132158 19.06.2013 Na hranici možností Q-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
132159 18.09.2013 Drž pínu za konec Brněnská přehrada Q-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 1 1
132146 12.10.2013 Znojemský pohár Vranovská přehrada Q-3M Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
122107 05.05.2012 Znojemský pohár Vranovská přehrada L47-3M,Q-3M Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
112121 04.06.2011 Cukrovarnická regata Vranovská přehrada Kaj-2,Q-2,Sta-2,Vau-2,Kaj-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Záchranář 7 2
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Záchranář 4 2
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q-2 Záchranář 2 1
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P Záchranář 7 2
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Záchranář 7 2
192168 13.07.2019 Moravia Cup Vranovská přehrada Sta-4K Záchranář 4 2
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q-12mr Záchranář 12 4
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Záchranář 12 3
192169 28.09.2019 Dálková plavba Vranovská přehrada Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Velitel záchrany 1 3
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q-2 Záchranář 2 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 1
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 Rozhodčí 4 2
181303 21.04.2018 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 2
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 1
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
182131 23.06.2018 Voltax regata Vranovská přehrada Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Rozhodčí 3 2
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2 Rozhodčí 3 2
181626 15.09.2018 VT project EXTREME CUP nechranice 29r-7P Rozhodčí 7 2
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 3
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R Rozhodčí 3 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Q-4K,Lar-2,Lar-4K,Fin-1,Vau-1 Rozhodčí 3 2
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 3
171104 06.05.2017 Skiffmania Nechranice 29r-7P,Rs7-7P Rozhodčí 7 3
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Las-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 2
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 1 5
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P,29r-7P Rozhodčí 7 2
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Rozhodčí 1 4
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q-2 Rozhodčí 2 1
172174 07.10.2017 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Las-3M,Q-3M,Lar-3M,Lar-2,L47-1,Fin-1,Vau-1 Rozhodčí 3 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162104 16.04.2016 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin-4K,Q-4K,29r-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Rozhodčí 4 2
162109 27.04.2016 Lanex Cup Brněnská přehrada Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 2 1
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
162118 25.05.2016 KonicaMinolta Cup Brněnská přehrada Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 2 1
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 2
162129 18.06.2016 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-3M,Las-3M,Q-3M,29r-3M,RsF-3M,RsT-3M Rozhodčí 3 2
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 1 5
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
162155 07.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Brněnská přehrada Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Rozhodčí 2 1
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 2
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka Brněská přehrada Vau-7P,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,29r-3M,Q-4K Rozhodčí 7 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ