Bc. René Sehnal

 Zpět

Datum narození: 1974
Adresa Andersenova 412/6
Praha 10
102 00
Telefon 603709933
E-mail renek.sehnal@gmail.com
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Disciplinární komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.12.2020
Krajský rozhodčí
jazyk: AJ
0265 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-soudce
jazyk: AJ
0265 25.02.2017 - 31.12.2020
Národní rozhodčí-na-vodě
jazyk: AJ
0265 25.02.2017 - 31.12.2020
Trenér 3. třídy
0099 01.04.2001 - 06.03.2021
YACHT CLUB SaS, z.s.: Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0017 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 10 3 977
184004 07.04.2018 Velikonoční regata Jaderské moře NJ 4 3 4 860
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174256 03.06.2017 Trofeo Marinas Monfalcone; Italy Orc 7 8 2 408
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1 2 1 1 892
173206 20.06.2017 Campionato Italiano Assoluto Altura 2017 Italy, Monfalcone Orc 12 21 3 568
173207 01.07.2017 ORC Worlds Trieste 2017 Italy, Trieste Orc 36 29 12 153
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 8 2 375
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1 24 12 10 074
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti Lipno - Černá v Poš. De1 4 5 989
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. De1 7 3 2 260
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví De1 12 18 0
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1 4 7 618
144302 18.10.2014 ISAF Rolex MiddleSeaRace Malta NJ 5 9 4 513
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 6 6 3 320
133130 12.09.2013 D-One Gold Cup Union Yacht Club Attersee De1 12 22 3 325
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko NJ 6 2 4 800
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 6 2 621
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074216 26.05.2007 Nordseewoche - Ergebnis Cuxport Cup Cuxhaven CaO 3 8 303
074217 27.05.2007 Nordseewoche-BHF-Bank-Cup Rund Helgoland Helgoland CaO 3 4 1 621
074219 28.05.2007 Nordseewoche - Helgoland-Cuxhaven Helgoland CaO 2 2 804
074218 28.05.2007 Nordseewoche - Hanseboot Acht Helgoland CaO 2 3 452
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24 4 3 2 496
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 2 3 517
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík FB 3 6 1 407
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 13 1 395
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 7 1 784
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051110 II. San Pellegrino Cup Chorvatsko - Vodice NJ 6 6 2 412
051117 Pohár Niké 2005 Chorvatsko NJ 6 2 5 856
051102 TRR - Velká cena ČYK Praha Vltava - Praha TR 4 3 1 876
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík FB 3 12 594
051101 TRR Praha - Mem. Dr. Štěpána Vltava - Praha TR 4 3 2 312
052113 MČR TR Brněnská přehrada TR 6 1 4 800
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny FB 4 20 721
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041324 Avar Cup Lipno NJ 4 2 2 580
043403 Junácká pasovačka Chorvatsko NJ 5 7 3 805
043448 Warnemuende Woche Warnemuende Kaj 5 4 3 225
041334 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 4 9 404
043411 Audi SANY Cup + Mistrovství Slovenska Chorvatsko NJ 6 3 4 800
041112 Pohár Niké + MČR offshore Chorvatsko NJ 6 4 4 666
042502 San Pellegrino Chorvatsko NJ 5 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031113 MR Offshore-Pohár Niké Chorvatsko NJ 6 10 2 887
031115 6. SaS Cup - dálka Chorvatsko NJ 4 12 1 108
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír FB 1 4 344
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Předseda protestní komise 7 11
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Předseda protestní komise 12 18
181621 21.09.2018 MMČR FD Nechranice Fd-12mr Člen protestní komise 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
171303 29.04.2017 Velký cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Předseda protestní komise 7 11
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
171618 08.09.2017 MMČR Nechranice Fd-12mr Předseda protestní komise 12 18
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Člen protestní komise 18 18
161316 11.06.2016 O pohár starosty Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5-7P,RsO-7P,RsT-7P,29r-3C,RsF-3C Hlavní rozhodčí 7 11
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Chief umpire 12 18
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Chief umpire 12 18
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151318 13.06.2015 O pohár starosty Lipno - Lipno n.Vltavou Q-3C,Spl-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 3 5
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Člen protestní komise 12 12
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou Rs7-7P,RsT-7P,RsO-8vc,RsO-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 8 12
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n.Vltavou Rs7-7P,RsT-7P,RsO-8vc,RsO-7P,29r-3C Předseda protestní komise 8 12
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q Vltava - Praha TrQ-12mr Chief umpire 12 18
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. RsV-4P,Q-3C,RsF-3C,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141138 27.09.2014 MMČR TOR Lipno - Jestřábí kemp I. Tor-6mr,Tor-4P Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131108 11.05.2013 CompoTech CATAMARAN OPEN 2013 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-5vc,CaO-4P Předseda protestní komise 5 8
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Předseda protestní komise 4 6
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Předseda protestní komise 6 9
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr-3R Hlavní rozhodčí 3 5
131328 20.08.2013 ME Pirát Lipno - Černá v Pošumaví Pir-10me Člen protestní komise 10 10
131116 06.09.2013 MČR Tornádo +CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P,CaO-4P Předseda protestní komise 6 9
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou RsF-4P,Rs1-4P,Q-3C,Spl-3C Hlavní rozhodčí 4 6
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K Předseda protestní komise 4 6
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Hlavní rozhodčí 8 12
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Předseda protestní komise 6 9
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Spl-4P,Q-3C Hlavní rozhodčí 4 6
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Předseda protestní komise 5 8
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Člen protestní komise 10 10
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip Předseda protestní komise 5 8
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Předseda protestní komise 6 9
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Předseda protestní komise 6 9
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Člen protestní komise 10 10
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
091723 06.06.2009 Melges Tour II. Máchovo jezero M24-4P Rozhodčí 4 4
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-4K Předseda protestní komise 4 6
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P Předseda protestní komise 6 9
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr Předseda protestní komise 6 9
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Předseda protestní komise 6 9
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny 470-6mr,Fd-6mr,Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P Člen protestní komise 6 6
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-3M,T24-3C,T24-3M Člen protestní komise 4 4
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Předseda protestní komise 4 6
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) Předseda protestní komise 5 8
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Předseda protestní komise 6 9
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Předseda protestní komise 6 9
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P Předseda protestní komise 4 6
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Hlavní rozhodčí 4 6
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P Člen protestní komise 6 6
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Předseda protestní komise 6 9
071327 18.08.2007 Mistrovství ČR Lipno Caf-6mr,Kaj-6mr,Orc-6mr,T24-6mr,Caf-4P,Orc-4P Předseda protestní komise 6 9
071340 18.08.2007 Prázdninové předhánění Lipno - Černá v Poš. Kaj-1 Předseda protestní komise 1 2
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Umpire 6 6
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Předseda protestní komise 6 9

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ