Borůvková regata

 Zpět

CTl 131333
Datum 07.09.2013
Dní 2
Místo konání Lipno nad Vltavou
Pořadatel YC Lipno nad Vltavou
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,RsF-4P,Q-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hudec Adam
4
4 404
Komárek Jakub
4 404
2
Tkadlec Tadeáš
7
3 200
Vychová Zuzana
3 200
3
Hálová Lucie
8
2 496
Tkadlecová Sára
2 496
4
Hrnčíř Matyáš
10
1 996
Stejskal Max
1 996
5
Vychová Eliška
12
1 608
Hálová Kateřina
1 608
6
Holubová Kristýna
14
1 291
Štursová Pavla
1 291
7
Hrnčířová Vendula
15
1 024
Hejnic Tadeáš
1 024
8
Holubová Tereza
19
792
Štursová Lucie
792
9
Heger Adam
26
587
Šedivý Bořek
587
10
Postránecký František
29
404
Postránecká Klára
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Jebavá Markéta
6
3 784
Jebavý Vít
3 784
2
Jaroměřská Tereza
6
2 580
Štruncová Michaela
2 580
3
Kliment Michal
1 876
4
Synková Anna
9
1 376
Štursová Jana
1 376
5
Vlach Martin
10
989
Vlachová Veronika
989
6
Fiala Petr
18
672
Fiala Jan
672
7
Chodora Miroslav
404
Vít Ladislav
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Koštýř Michal
3
4 897
2
Doležal Tomáš
7
3 994
3
Moučka ml. Vítězslav
9
3 466
4
Keblová Lucie
9
3 091
5
Teubnerová Anna
17
2 801
6
Burska Zosia
18
2 563
7
Ptáčník Jan
23
2 362
8
Sušil Jan
24
2 188
9
Dobrý Jakub
25
2 035
10
Cvach Matěj
26
1 897
11
Zita Tomáš
28
1 773
12
Nahodil Alexander
33
1 660
13
Himmel Jiří
36
1 556
14
Kaiser Ondřej
38
1 459
15
Viták František
40
1 369
16
Himmelová Klára
45
1 285
17
Altmannová Kateřina
50
1 206
18
Voženílek Jan
51
1 132
19
Páleníčková Aneta
54
1 061
20
Sedláček Michal
56
994
21
Voženílek Adam
58
931
22
Dobrá Tereza
60
870
23
Krygel Jan
61
812
24
Klimešová Tereza
64
757
25
Vítovec Matěj
66
704
26
Šulc David
68
653
27
Kraml Miroslav
70
603
28
Moučková Hana
70
556
29
Bučilová Michaela
73
510
30
Hofmanová Barbora
81
466
31
Horešovský Zdeněk
92
423
32
Konvalinka Matěj
94
382
33
Lokajíčková Lucie
96
342
34
Sušil David
101
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Piklová Veronika
3
5 774
Staňková Nikol
5 774
2
Brož Vojtěch
5
4 570
Brabec Václav
4 570
3
Košťál Petr
9
3 865
Čermák Jaroslav
3 865
4
Tupý Petr
12
3 365
Hakl David
3 365
5
Žák Michal
13
2 978
Maršálková Blanka
2 978
6
Hlaváček Matouš
17
2 661
Šindelář Vojtěch
2 661
7
Páleníček Matyáš
22
2 393
Páleníček Milan
2 393
8
Nejezchleba Jakub
25
2 161
Vácha Martin
2 161
9
Klas Tomáš
26
1 957
Milerová Anna
1 957
10
Čechura Ladislav
28
1 774
Červený Martin
1 774
11
Svorová Barbora
32
1 608
Vallová Anna
1 608
12
Čechurová Veronika
32
1 457
Čechura Přemysl
1 457
13
Dudák Šimon
33
1 318
Dudák Matěj
1 318
14
Pourová Barbora
36
1 189
Jarošová Natálie
1 189
15
Maršík František
42
1 069
Burski Tadeusz
1 069
16
Šilhan Matyáš
43
957
Šilhan Šimon
957
17
Wisinger Jan
43
852
Šindelář Jan
852
18
Švantner Michal
50
753
Černý Ondřej
753
19
Svorová Tereza
52
659
Kolář Antonín
659
20
Maršál Jiří
54
570
Holna Matyáš
570
21
Smrčka Jiří
54
485
Wisinger Richard
485
22
Plechač Matěj
59
404
Červinka Sebastián
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ