Sdružený krajský přebor KSJ 16+17

 Zpět

CTl 121718
Datum 26.05.2012
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,Fb-3C,Sta-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Cintl Václav
4
3 784
2
Rameš Ivan
4
2 580
3
Outrata Jiří
8
1 876
4
Babický Josef
11
1 376
5
Broul Stanislav
14
989
6
Popper Kamil
18
672
7
Novák Jaroslav
21
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hendrych Václav
3
3 784
Rybáček Josef
3 784
2
Moucha Pavel
7
2 580
Vacula Martin
2 580
3
Adam Daniel
8
1 876
Moudrý Miroslav
1 876
4
Mouchová Karolína
11
1 376
Richter Zdeněk
1 376
5
Smutná Veronika
12
989
Bulíř Martin
989
6
Mareček Josef
15
672
Harcuba Petr
672
7
Němec Martin
21
404
Winterstein Tamir
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Jenšík David
5
1 406
Babický Roman
1 406
2
Bleyer Ivan
7
804
Kramář Tomáš
804
3
Šichta Jan
7
452
Lorenz Alan
452
4
Houdek Roman
8
202
Hirnšal Jan
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Procházka Filip
4
4 860
Čáp Milan
4 860
2
Pavlíček Zdeněk
6
3 656
Hájek Milan
3 656
3
Nápravník Jakub
7
2 951
Verner Jaroslav
2 951
4
Roček Roman
13
2 452
Mika Radek
2 452
5
Gemperle Jiří
16
2 064
Parůžek Jiří
2 064
6
Šedivák Kryštof
16
1 747
Mudra Martin
1 747
7
Will Jan
16
1 479
Čechura Jiří
1 479
8
Spurný Kryštof
18
1 247
Jedlička Jan
1 247
9
Lambl Vojtěch
21
1 043
Jeništa Milan
1 043
10
Kvasnik Milan
21
860
Kořan Petr
860
11
Zimovčak Martin
32
694
Janderová Klára
694
12
Vít Ladislav
33
543
Vít Jaroslav
543
13
Šindýlková Lenka
35
404
Šindýlek Jiří Ing.
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ