Král Šumavy

 Zpět

CTl 121324
Datum 30.06.2012
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Houdek Roman
15
4 016
Hrubý Jiří
4 016
2
Pinďák Josef
20
2 812
Storch Petr
2 812
3
Zajíček Petr
22
2 108
Šimek Karel
2 108
4
Zanker Zbyněk
29
1 608
Pinďáková Monika
1 608
5
Kopecký Josef
30
1 220
Štamberg Zdeněk
1 220
6
Rada Filip
37
904
Palkovský Tomáš
904
7
Hanzlík Aleš
43
636
Lehečka Zdeněk
636
8
Beneš Pavel
47
404
Drda Josef
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrnčířová Vendula
12
5 108
Svoboda Lukáš
5 108
2
Hejnic Tadeáš
12
3 904
Jebavý Vít
3 904
3
Hudec Adam
16
3 200
Komárek Jakub
3 200
4
Hálová Lucie
18
2 700
Tkadlecová Sára
2 700
5
Vychová Eliška
19
2 312
Hálová Kateřina
2 312
6
Stejskal Max
32
1 996
Brabec Václav
1 996
7
Štursová Lucie
44
1 728
Jarošová Natálie
1 728
8
Tupý Petr
44
1 496
Maršálková Blanka
1 496
9
Holubová Tereza
48
1 291
Štursová Pavla
1 291
10
Fiala Šimon
53
1 108
Hakl David
1 108
11
Hrnčíř Matyáš
57
943
Jebavá Markéta
943
12
Nejezchleba Jakub
66
792
Šedivý Bořek
792
13
Tkadlec Tadeáš
70
653
Vychová Zuzana
653
14
Wisinger Jan
71
524
Hlaváček Matouš
524
15
Holubová Krystýna
89
404
Pourová Barbora
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Chrapčiak Tomáš
9
4 404
Bilka Adam
4 404
2
Štrunc Jan
11
3 200
Kliment Michal
3 200
3
Sumerlingová Soňa
15
2 496
Seidl Šimon
2 496
4
Chudějová Hana
21
1 996
Kořanová Michaela
1 996
5
Vlach Martin
25
1 608
Vlachová Veronika
1 608
6
Havel Filip
33
1 291
Štruncová Michaela
1 291
7
Maňková Linda
36
1 024
Bilková Nina
1 024
8
Štursová Jana
50
792
Synková Anna
792
9
Žáková Martina
53
587
Žáková Petra
587
10
Kleinová Jana
56
404
Culek Jindřich
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Procházka Filip
12
6 129
Čáp Milan
6 129
2
Winkler Pavel
15
4 925
Verner Jaroslav
4 925
3
Kvasnik Milan
16
4 221
Kořan Petr
4 221
4
Nápravník Jakub
18
3 721
Skořepová Eva
3 721
5
Will Jan
22
3 334
Čechura Jiří
3 334
6
Huk Václav
30
3 017
Parůžek Jiří
3 017
7
Mika Radek
46
2 749
Stránská Lucie
2 749
8
Gemperle Jiří
48
2 517
Vomáčko Ladislav
2 517
9
Šnajdr Matěj
49
2 312
Šnajdr Milan
2 312
10
Beneš Vlastimil
54
2 129
Průcha Alexandr
2 129
11
Lambl Vojtěch
54
1 964
Jeništa Milan
1 964
12
Spurný Kryštof
56
1 813
Jedlička Jan
1 813
13
Záruba Vladimír
61
1 674
Kacálek Zdeněk
1 674
14
Burdová Michaela
70
1 545
Nápravníková Barbora
1 545
15
Pavlovská Alexandra
83
1 425
Mayerbergová Ilona
1 425
16
Vašík Martin
85
1 313
Kittler Jan
1 313
17
Vít Ladislav
88
1 208
Vít Jaroslav
1 208
18
Šindýlek Michal
91
1 108
Myslík Vladimír
1 108
19
Topiarzová Magda
100
1 014
Matoušková Eva
1 014
20
Skála Petr
107
925
Skála David
925
21
Otto Karel
119
841
Labuda Ondřej
841
22
Žák Marek
121
760
Vašík Roman
760
23
Šindýlková Lenka
130
683
Šindýlek Jiří Ing.
683
24
Pešek Vítězslav
140
609
Kupská Martina
609
25
Nemel Mitja
141
538
Njegovec Ajda
538
26
Fiala Eduard
143
470
Fiala Michal
470
27
Nový Marek
146
404
Chodora Miroslav
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ