Memoriál J.Šenkýře

 Zpět

CTl 121211
Datum 23.06.2012
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
Zúčastněné třídy Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Vinkl Daniel
4
3 645
2
Gebhart Zdenek
4
2 742
3
Sosnovec Josef
8
2 213
4
Jochovič Josef
11
1 839
5
Vinkl Petr
16
1 548
6
Hudec Václav
18
1 310
7
Fröhlich Václav
18
1 110
8
Šilhavý Jaromír
23
936
9
Šplíchal Jiří
23
782
10
Hruška Martin
28
645
11
Dvořák Jiří
32
521
12
Ručka Tomáš
33
407
13
Wehrenberg Petr
40
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Vychová Eliška
3
2 637
Hálová Kateřina
2 637
2
Hrnčířová Vendula
6
1 734
Svoboda Lukáš
1 734
3
Hudec Adam
7
1 206
Komárek Jakub
1 206
4
Holubová Tereza
13
831
Hlaváček Matouš
831
5
Hálová Lucie
13
541
Vychová Zuzana
541
6
Holubová Krystýna
18
303
Pourová Barbora
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Štrunc Jan
3
1 156
Kliment Michal
1 156
2
Vlach Martin
6
554
Kořanová Michaela
554
3
Havel Filip
7
202
Štruncová Michaela
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Páleníčková Aneta
3
2 202
2
Wehrenbergová Anna
6
1 600
3
Riedel Jan
6
1 248
4
Pokoš Radim
11
998
5
Himmelová Klára
15
804
6
Šajner Marek
16
646
7
Kraml Miroslav
21
512
8
Kršňák Jan
21
396
9
Wehrenberg Lukáš
26
294
10
Himmel Jiří
27
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Nápravník Jakub
3
3 994
Verner Jaroslav
3 994
2
Mika Radek
7
3 091
Stránská Lucie
3 091
3
Kvasnik Milan
9
2 563
Kořan Petr
2 563
4
Gemperle Jiří
10
2 188
Vomáčko Ladislav
2 188
5
Kýhosová Kamila
16
1 897
Kýhos Karel
1 897
6
Spurný Kryštof
16
1 660
Jedlička Jan
1 660
7
Lambl Vojtěch
17
1 459
Jeništa Milan
1 459
8
Burdová Michaela
19
1 285
Parůžek Jiří
1 285
9
Šindýlek Michal
26
1 132
Myslík Vladimír
1 132
10
Vít Ladislav
27
994
Vít Jaroslav
994
11
Šindýlková Lenka
32
870
Šindýlek Jiří Ing.
870
12
Vích Ondřej
34
757
Šupolík Petr
757
13
Topiarzová Magda
34
653
Matoušková Eva
653
14
Juppe Michal
36
556
Svoboda Jiří
556
15
Fiala Eduard
40
466
Fiala Michal
466
16
Papenbrock Simona
43
382
Bícha Václav
382
17
Nový Marek
45
303
Chodora Miroslav
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Gebhart Jan
3
1 600
2
Kršňák Jakub
6
998
3
Soldátová Tina
7
646
4
Hochman Petr
11
396
5
Pršala Michal
16
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ