Poslední vítr

 Zpět

CTl 062134
Datum 23.09.2006
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Cad-4P,Vau-4P,Fb-3C,420-3M,Fb-3M,Las-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Blatecký David
1 406
2
Pospíšil Martin
804
3
Pospíšilová Lucie
452
4
Chlup Zdeněk
0
4
Teplý Ondřej
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Štrunc Jan
5 608
Lambl Vojtěch
5 608
2
Hálová Kateřina
4 404
Parůžek Jiří
4 404
3
Fiala Eduard
3 700
Šínová Alexandra
3 700
4
Ptáčník Jan
3 200
Daniel Jakub
3 200
5
Tkadlecová Sára
2 812
Parůžek Zdeněk
2 812
6
Ptáčníková Marie
2 496
Kořanová Michaela
2 496
7
Kupský Pavel
2 228
Seidl Šimon
2 228
8
Zoubek Otakar
1 996
Ráčková Kamila
1 996
9
Hykrdová Eliška
1 791
Hykrda Jakub
1 791
10
Svoboda Lukáš
1 608
Kořanová Johana
1 608
11
Claus Filip
1 443
Huk Václav
1 443
12
Havel Filip
1 291
Škoda Vít
1 291
13
Kubát Michal
1 152
Burdová Michaela
1 152
14
Janča Jean-Baptiste
1 024
Havetta Alexander
1 024
15
Urban David
904
Piherová Vlasta
904
16
Jebavý Vít
792
Čuláková Adéla
792
17
Kliment Michal
686
Tichý Jonáš
686
18
Matoušek Pavel
587
Vodáček Tomáš
587
19
Feilerová Simona
493
Kotková Anna
493
20
Ráčková Lucie
404
Kupská Markéta
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Huková Tereza
1 156
Mayerbergová Ilona
1 156
2
Mayerberg Ivo
554
Kittler Jan
554
3
Kantor František
202
Vaculka Patrik
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
2 400
Kořan Petr
2 400
2
Čulák Tomáš
1 497
Peterka Miroslav
1 497
3
Nováková Ludmila
969
Vašík Martin
969
4
Šindýlek Michal
594
Šindýlek Jiří Ing.
594
5
Procházka Radek
303
Licek Jiří
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Čagan Martin
4 860
Smutný Ladislav
4 860
2
Gregorová Daniela
3 656
Karas Tomáš
3 656
3
Svozilová Marcela
2 951
Svozilová Hana
2 951
4
Čierna Katarína
2 452
Hlavsa Jan
2 452
5
Žilková Tereza
2 064
Konopík Pavel
2 064
6
Brázdová Petra
1 747
Blatecký Patrik
1 747
7
Pospíšilová Klára
1 479
Hykrda Jan
1 479
8
Dostálová Žaneta
1 247
Formánek Jindřich
1 247
9
Marek Václav
1 043
Ptašnik Vladislav
1 043
10
Klát Roman
860
Chlupatý Petr
860
11
Vacula Jan
694
Vacula Karel
694
12
Celá Barbora
543
Vacula Karel
543
13
Alexa Tomáš
404
Alexa Miloš
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ