Hop regata

 Zpět

CTl 061608
Datum 10.06.2006
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Yacht Club Nechranice
Zúčastněné třídy 420-4P,Cad-4P,Fb-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Ptáčníková Marie
5 608
Kořanová Michaela
5 608
2
Tkadlecová Sára
4 404
Parůžek Zdeněk
4 404
3
Hálová Kateřina
3 700
Parůžek Jiří
3 700
4
Štrunc Jan
3 200
Lambl Vojtěch
3 200
5
Kupský Pavel
2 812
Seidl Šimon
2 812
6
Rumanová Veronika
2 496
Drdošová Karolína
2 496
7
Němcová Tereza
2 228
Šínová Alexandra
2 228
8
Svoboda Lukáš
1 996
Kořanová Johana
1 996
9
Ptáčník Jan
1 791
Daniel Jakub
1 791
10
Janča Jean-Baptiste
1 608
Havetta Alexander
1 608
11
Havel Filip
1 443
Škoda Vít
1 443
12
Matoušek Pavel
1 291
Ráčková Kamila
1 291
13
Claus Filip
1 152
Huk Václav
1 152
14
Kubát Michal
1 024
Burdová Michaela
1 024
15
Kliment Michal
904
Tichý Jonáš
904
16
Feilerová Simona
792
Kotková Anna
792
17
Jebavý Vít
686
Čuláková Adéla
686
18
Fiala Eduard
587
Piherová Vlasta
587
19
Ráčková Lucie
493
Kupská Markéta
493
20
Zoubek Otakar
404
Vodáček Tomáš
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
3 784
Koutná Martina
3 784
2
Storchová Monika
2 580
Storch Petr
2 580
3
Žáková Petra
1 876
Žáková Martina
1 876
4
Chudějová Hana
1 376
Mrzílková Lenka
1 376
5
Šedivák Šimon
989
Kacálková Petra
989
6
Kantor František
672
Klusáček Jan
672
7
Žilková Tereza
404
Brázdová Petra
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
5 774
Kořan Petr
5 774
2
Tkadlec Viktor
4 570
Skořepová Eva
4 570
3
Míka Radek
3 865
Juřinová Petra
3 865
4
Roček Roman
3 365
Ročková Alena
3 365
5
Šára Michal
2 978
Svoboda (ml.) Jiří
2 978
6
Beneš Vlastimil
2 661
Prucha Alexandr
2 661
7
Kýhosová Kamila
2 393
Kýhos Karel
2 393
8
Parůžek Zdeněk
2 161
Myslík Vladimír
2 161
9
Mudra Zbyněk
1 957
Mudra Martin
1 957
10
Toncr Jiří
1 774
Peterka Miroslav
1 774
11
Kratký Ondřej
1 608
Krátký Jan
1 608
12
Claus Joachim
1 457
Vašík Radim
1 457
13
Šrut Vojtěch
1 318
Nováková Alexandra
1 318
14
Jedlička Jan
1 189
Šupolík Petr
1 189
15
Nápravník Jakub
1 069
Nápravníková Barbora
1 069
16
Will Jan
957
Čechura Jiří
957
17
Vích Ondřej
852
Jeništa Milan
852
18
Janderová Klára
753
Verner Jaroslav
753
19
Smetana Matěj
659
Smetana Karel
659
20
Skalka Michal
570
Juppe Michal
570
21
Procházka Radek
485
Licek Jiří
485
22
Šindýlek Michal
404
Šindýlek Jiří Ing.
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ