Mistrovství ČR

 Zpět

CTl 051328
Datum 01.09.2005
Dní 4
Místo konání Lipno
Pořadatel JK Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,Lar-5mz

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
7 989
2
Lidařík Rudolf
6 183
3
Cintl ml. Václav
5 126
4
Plecitý Martin
4 376
5
Outrata Jiří
3 795
6
Rameš Ivan
3 320
7
Lejhanec Jiří ing.
2 918
8
Vika Tomas
2 570
9
Lorenz Alan
2 263
10
Cintl Václav
1 989
11
Kmoníček Jiří
1 740
12
Čajčík Karel
1 514
13
Čajčík Jan
1 305
14
Valouch Vlastimil
1 112
15
Tomek Jaroslav
932
16
Šilhavý Martin
764
17
Hýža Jiří Ing. ju
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
9 096
2
Čutka Jan
7 290
3
Trčka Martin
6 233
4
Blatecký David
5 483
5
Hořejší Jakub
4 902
6
Smetana Radek
4 427
7
Guryča Nikola
4 025
8
Pospíšil Martin Ing.
3 677
9
Chlup Zdeněk
3 370
10
Chmel Václav
3 096
11
Šenkýř Ivan
2 847
12
Topiarz David
2 621
13
Hrubý Karel
2 412
14
Lachner Vít
2 219
15
Hořejší Miroslav
2 039
16
Vaidiš Tomáš
1 871
17
Drahorád Petr
1 713
18
Plecitý Marek
1 564
19
Černý Michal
1 423
20
Solík Jakub
1 290
21
Král Karel
1 163
22
Holotík Miroslav, JUDr.
1 041
23
Horáček Marek
925
24
Kachnič Branislav
815
25
Trdý Jan
708
26
Holotík Jan
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Směšný Marek
10 345
2
Skotnicová Jana
8 539
3
Krejza Tomáš
7 483
4
Černá Anna
6 733
5
Landkammerová Jana
6 152
6
Teplý Viktor
5 677
7
Huček Jakub
5 275
8
Landkammerová Šárka
4 927
9
Vlček Dominik
4 620
10
Šmídová Katka
4 345
11
Soukal Miloslav
4 097
12
Lejhanec David
3 870
13
Novotný Vaclav
3 662
14
Šmídová Pavla
3 469
15
Škráčková Vendula
3 289
16
Kala ing. Roman
3 121
17
Vaidišová Kateřina
2 963
18
Rozsypal Jakub
2 814
19
Kotisa Jan
2 673
20
Juklová Kristýna
2 539
21
Pospíšilová Lucie
2 412
22
Skála Pavel
2 291
23
Hájek Tomáš
2 175
24
Jindřichová Markéta
2 064
25
Stránská Lucie
1 958
26
Fontánová Klára
1 856
27
Šlechta Jiří
1 757
28
Netopilík Zdeněk
1 663
29
Šilhan Jakub
1 571
30
Kachničová Katarína
1 483
31
Harcubová Veronika
1 397
32
Lipenský Martin
1 315
33
Babjaková Radka
1 234
34
Cachová Šárka
1 157
35
Topiarzová Magda
1 081
36
Styblo Petr
1 008
37
Valouch Libor
936
38
Beseda Tomáš
867
39
Černý Pavel
799
40
Šnajdr Jáchym
733
41
Felzmann Pavel
669
42
Sadílek Viktor
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ