42. Beskydská regata

 Zpět

CTl 042423
Datum 30.07.2004
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel JC FM
Zúčastněné třídy Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,Fin-3M,Las-3

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
5 901
2
Lidařík Rudolf
4 396
3
Cintl Vaclav
3 515
4
Silhavy Martin
2 891
5
Loukota Martin
0
6
Loukota Milan
0
7
Tomek Jaroslav
1 675
8
Valouch Vlastimil
1 385
9
Havranek Pavel
1 130
10
Audy Petr
901
11
Korbas Josef
694
12
Navařík Robert
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Drahorad Petr
5 901
2
Hruby Karel
4 396
3
Hyrš Ladislav
3 515
4
Zungovský Lukáš
0
5
Gracjan Miskow
0
6
Fikáček Lukáš
2 010
7
Boroš Milan
0
8
Solik Jakub
1 385
9
Andel Michal
0
10
Baláž František
0
11
RADZIEJ Piotr
0
12
Kral Karel
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Teplý Viktor
8 287
2
Audy Dan
6 781
3
Staniek Stepan
5 901
4
Koiczorowski Blažej
0
5
Staniek Michal
4 792
6
Packova Kristyna
4 396
7
Skrackova Vendula
4 061
8
Ircing Pavel
3 771
9
Kotisa Jan
3 515
10
Smidova Petra
3 287
11
Korytář Václav
3 080
12
Midor Jakub
0
13
Černý Ondra
2 717
14
Bachniak Bartosz
0
15
Adamczyk Grezgorz
0
16
Chrupek Mikolaj
0
17
Hodacova Veronika
2 134
18
Teplý Ondřej
2 010
19
Pecherzewski Damian
0
20
Balzerova Adela
1 781
21
Audyová Markéte
1 675
22
Ščerba Patrik
1 574
23
Sllagor Lukasz
0
24
Rozsypal Martin
1 385
25
Chrupek Bartek
0
26
Holyszewská Anna
1 212
27
Bitomský Martin
1 130
28
Majchrowska Kinga
0
29
Havranek Petr
975
30
Silagor Mateusz
0
31
Warmuz Magdalena
0
32
KLIS Waldemar
0
33
Formánek Michal
694
34
Warmuz Ola
0
35
Klis Bartosz
0
36
Hotovec Jan
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Huček Jakub
7 010
2
Smidova Katka
5 505
3
Vlček Dominik
4 625
4
Packova Alexandra
4 000
5
Varga Ján
0
6
Černý Pavel
3 119
7
Babjaková Radka
0
8
Rozsypal Jakub
2 495
9
Beseda Tomáš
2 239
10
Lipenský Martin
0
11
Valouch Libor
1 803
12
Novotný Marek
1 614
13
Bachniak Przemyslav
0
14
Nickel Jakub
1 280
15
Čudek Radim
1 130
16
Felzmann Pavel
990
17
Šnajdr Jáchym
858
18
FROSZTEGA Lukasz
0
19
Balgar Petr
616
20
Kovář Vladimír
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Jastrzebski Piotr
0
2
Golec Grzegorz
0
3
Golczewska Anna
0
4
Norulák David
0
5
Zajoc Vitold
0
6
Horaček Marek
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ