MČR

 Zpět

CTl 042133
Datum 25.09.2004
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel ALT Laser + YC Dyje
Zúčastněné třídy Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
8 661
2
Lidařík Rudolf
6 854
3
Babicky Roman
5 798
4
Cintl Vaclav
5 048
5
Outrata Jiri
4 467
6
Plecity Martin
3 992
7
Rames Ivan
3 590
8
Silhavy Martin
3 242
9
Cintl Vaclav
2 935
10
Hýža Jiří
2 661
11
Kmonicek Jiri
2 412
12
Poell Johannes
0
13
Tomek Jaroslav
1 977
14
Lejhanec Jiri
1 784
15
Cajcik Jan
1 604
16
Frohlich Denis
1 436
17
Čajčík Karel
1 278
18
Lorenz Alan
1 129
19
Hiršnál Jan
988
20
Kafka Tomáš
854
21
Valouch Vlastimil
727
22
Vika Dalibor
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Trcka Martin
9 096
2
Čutka Jan
7 290
3
Guryca Nikola
6 233
4
Smetana Radek
5 483
5
Hruby Karel
4 902
6
Pospíšil Martin
4 427
7
Lachner Vit
4 025
8
Zungovský Lukáš
0
9
Senkyr Ivan
3 370
10
Chmel Vaclav
3 096
11
Hyrš Ladislav
2 847
12
Vanura Marek
2 621
13
Drahorad Petr
2 412
14
Hořejší Miroslav
2 219
15
Langenberger Arthur
0
16
Fikáček Lukáš
1 871
17
Zimák Petr
1 713
18
Topiarz David
1 564
19
Trdy Jan
1 423
20
Holotík Jan
1 290
21
Holl Jörg
0
22
Šenkýř Jakub
1 041
23
Palisa Radek
925
24
Brůžek František
815
25
Hlavsa Jan
708
26
Horáček Marek
606
poř.
jméno
body
l.body
1
Smešný Marek
10 747
2
Fenclová Veronika
8 941
3
Chlup Zdenek
7 884
4
Vika Tomas
7 135
5
Skotnicová Jana
6 553
6
Landkammerová Sarka
6 078
7
Huček Jakub
5 677
8
Krejza Tomas
5 329
9
Landkammerová Jana
5 022
10
Hama Martin
4 747
11
Styblo Petr
0
12
Vaidisova Katerina
4 272
13
Novotny Vaclav
4 064
14
Kala Roman
3 870
15
Černá Anna
3 691
16
Smidova Katka
3 522
17
Šmídová Pavla
3 364
18
Vaidis Tomas
3 216
19
Crháková Lenka
3 075
20
Soukal Miloslav
2 941
21
Trenzová Karolina
2 814
22
Skala Pavel
2 693
23
Kubík Michal
2 577
24
Vlček Dominik
2 466
25
Lejhanec David
2 360
26
Marečková Renata
2 257
27
Matoušková Eva
2 159
28
Šmídová Lenka
2 064
29
Schwarzová Markéta
1 973
30
Čudek Radim
1 884
31
Griácová Kristína
0
32
Netopilik Zdenek
1 716
33
Fontanová Klara
1 636
34
Jindrichova Marketa
1 558
35
Soukalova Veronika
1 483
36
Pospíšilová Lucie
1 409
37
Balzer Robert
1 338
38
Packova Alexandra
1 268
39
Stránská Lucie
1 201
40
Cachova Sarka
1 135
41
Šnajdr Jáchym
1 070
42
Harcuba Petr
1 008
43
Šlechta Jiří
946
44
Černý Pavel
886
45
Valouch Libor
828
46
Felzmann Pavel
771
47
Sedláček Petr
715
48
Kovář Vladimír
660
49
Rozsypal Jakub
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ