Velká cena Optimist

 Zpět

CTl 042107
Datum 01.05.2004
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel ALT Q + YC Dyje
Zúčastněné třídy Cad-5mz,Q-5mz,Cad-4P,Lar-4P,Q-4P,Evr-3M,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Setlak artur
0
Bartosz Giemza
0
2
Berkman Hynek
6 236
Fiala Petr
6 236
3
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
4
Chudějová Hana
4 730
Mrzílková Lenka
4 730
5
Kořanová Johana
4 246
Šenkýřová Lenka
4 246
6
Samohel Michal
0
Kubeš Fedor
0
7
Kubina Michal
0
Uniwersa Piotr
0
8
Urban David
3 225
Jedlička Jan
3 225
9
Glowicki Pawel
0
Janota Michal
0
10
Lukasz Marcol
0
Czaja Michal
0
11
Matoušek Pavel
2 534
Cvan Martin
2 534
12
Čuláková Adéla
2 345
Kořanová Michaela
2 345
13
Vlachová Veronika
2 171
Růžička Vít
2 171
14
Štrunc Jan
2 010
Lambl Vojtěch
2 010
15
Kotková Anna
1 860
Burdová Michaela
1 860
16
Škoda Vít
1 720
Mrzílek Jan
1 720
17
Musilová Helena
1 589
Daniel Jakub
1 589
18
Havel Filip
1 464
Škoda Michal
1 464
19
Huk Václav
1 347
Havetta Alexander
1 347
20
Piherová Vlasta
1 236
Drdošová Karolína
1 236
21
Pogorzalek Agata
0
Kolodziej Zuzanna
0
22
Brožek Martin
1 029
Šínová Alexandra
1 029
23
Parůžek Jiří
932
Parůžek Zdeněk
932
24
Hyk Jan
840
Musil Vojtěch
840
25
Claus Filip
751
Vaculka Patrik
751
26
Vodáček Tomáš
666
Klusáček Jan
666
27
Válka Milan
584
Seidl Šimon
584
28
Ráčková Lucie
505
Ráčková Kamila
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Audy Dan
7 545
2
Staniek Štěpán
6 341
3
Škráčková Vendula
5 637
4
Boroš Martin
0
5
Šmídová Petra
4 749
6
Kolarik Matěj
0
7
Teplý Viktor
4 165
8
Staniek Michal
3 933
9
Ircing Pavel
3 728
10
Toráková Lucia
0
11
Packová Kristýna
3 380
12
Sanková Lenka
3 229
13
Fučíkovský Jan
3 090
14
Solfronk Antonín ml.
2 961
15
Cach Zdeněk
2 841
16
Matoušová Zuzana
2 729
17
Feriancová Eva
0
18
Kotisa Jan
2 524
19
Příhodová Eliška
2 430
20
Knorrová Barbora
2 341
21
Görf'olová Linda
0
22
Černý Ondra
2 176
23
Rešl Matěj
2 098
24
Dymák Jiří
2 024
25
Vaďurová Dominika
0
26
Vachelová Barbora
1 885
27
Korytář Václav
1 820
28
Janda Martin
1 757
29
Audyová Markéta
1 696
30
Borošová Soňa
0
31
Hankovcová Barbora
1 580
32
Zaruba Marek
1 525
33
Šlechta Jiří
1 471
34
Bilka Adam
0
35
Rozsypal Jakub
1 369
36
Hodačová Veronika
1 320
37
Teplý Ondřej
1 273
38
Rozsypal Martin
1 226
39
Stará Jitka
1 181
40
Zárubová Michaela
1 137
41
Balzerová Adela
1 094
42
Dymáková Tereza
1 052
43
Šára Marek
1 011
44
Starý Martin
972
45
Tichánek Michael
932
46
Vachel Ondřej
894
47
Šprc Petr jun.
857
48
Strejček Radim
820
49
Ščerba Patrik
785
50
Michálková Eva
749
51
Michálková Iva
715
52
Sláma Eduard
681
53
Soukup Filip
648
54
Šamšulová Kristýna
616
55
Matějková Adela
584
56
Polidarová Marketa
553
57
Pacovská Lucie
522
58
Langer David
448
58
Görfel Tomáš
0
58
Sitolařová Barbora
448
58
Kotucz Michal
448
poř.
jméno
body
l.body
1
Kubík Michal
3 427
2
Huček Jakub
2 524
3
Pospíšilová Lucie
1 996
4
Crháková Lenka
1 621
5
Packová Alexandra
1 330
6
Šmídová Kateřina
1 093
7
Čudek Radim
892
8
Hájek Tomáš
718
9
Stránská Lucie
564
10
Hankovcová Alice
427
11
Černý Petr
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdeněk
5 326
2
Pospíšil Martin Ing.
4 122
3
Blatecký David
3 417
4
Hořejší Jakub
2 918
5
Černý Michal
2 530
6
Drahorád Petr
2 213
7
Hlavsa Jan
1 945
8
Hořejší Miroslav
1 713
9
Chmel Vaclav
1 509
10
Sedláček Jan
1 326
11
Andel Michal
0
12
Kachnič Braňo
0
13
Palisa Radek
870
14
Brůžek František
741
15
Holotík Jan
621
16
Šeda Ondřej
509
17
Horáček Marek
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ