Jarní premiéra I.

 Zpět

CTl 041801
Datum 15.05.2004
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia NMn/M
Zúčastněné třídy Evr-4P,Q-4P,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Audy Dan
7 334
2
Staniek Štěpán
6 129
3
Teplý Viktor
5 425
4
Škráčková Vendula
4 925
5
Ondíková Petra
4 538
6
Staniek Michal
4 221
7
Korytář Václav
3 953
8
Packová Kristyna
3 721
9
Sanková Lenka
3 517
10
Dymák Jiří
3 334
11
Solfronk Antonín
3 168
12
Sivý Štěpán
3 017
13
Knorrová Barbora
2 878
14
Soukup Filip
2 749
15
Šmídová Petra
2 629
16
Ircing Pavel
2 517
17
Cach Zdeněk
2 412
18
Fucikovsky Jan
2 312
19
Matoušek Matej
2 219
20
Rešl Matěj
2 129
21
Janda Martin
2 045
22
Černý Ondra
1 964
23
Kotisa Jan
1 887
24
Zárubová Michaela
1 813
25
Příhodová Eliška
1 742
26
Vachelová Barbora
1 674
27
Hankovcová Barbora
1 608
28
Balzerova Adela
1 545
29
Hodacova Veronika
1 484
30
Šerejch Jiří
1 425
31
Polidarova Marketa
1 368
32
Teplý Ondra
1 313
33
Starý Martin
1 260
34
Záruba Marek
1 208
35
Vachel Ondřej
1 157
36
Matoušová Zuzana
1 108
37
Rozsypal Jakub
1 061
38
Stará Jitka
1 014
39
Audyová Markéta
969
40
Šára Marek
925
41
Dymáková Tereza
882
42
Rozsypal Martin
841
43
Kaválek Michal
800
44
Tichánek Michael
760
45
Strejček Radim
721
46
Matějková Adéla
683
47
Šprc Petr
645
48
Šamšulová Kristýna
609
49
Michalková Eva
573
50
Michálková Iva
538
51
Pacovská Lucie
503
52
Holyszewská Anna
470
53
Novotný Štěpán
436
54
Jetmarová Ester
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smešný Marek
6 768
2
Fenclová Veronika
5 564
3
Vika Tomáš
4 860
4
Novotný Václav
4 360
5
Krejza Tomáš
3 972
6
Mareček Rostislav
3 656
7
Kubík Michal
3 388
8
Soukal Miloslav
3 156
9
Skotnicová Jana
2 951
10
Landkammerová Šárka
2 768
11
Skala Pavel
2 603
12
Černá Anna
2 452
13
Vaidiš Tomáš
2 312
14
Kala Roman
0
15
Trenzová Karolina
2 064
16
Vaidišová Kateřina
1 952
17
Marečková Renata
1 846
18
Crháková Lenka
1 747
19
Jindřichová Markéta
1 653
20
Pospíšil Martin
1 564
21
Lejhanec David
1 479
22
Šmídová Katka
1 399
23
Packova Alexandra
1 321
24
Huček Jakub
1 247
25
Balzer Robert
1 176
26
Cenek Miroslav
1 108
27
Netopilík Zdeněk
1 043
28
Topiarzová Magda
980
29
Stránská Lucie
919
30
Pospíšilová Lucie
860
31
Hájek Tomáš
803
32
Harcubová Veronika
748
33
Soukalova Veronika
694
34
Fantánová Klara
642
35
Vlček Dominik
592
36
Cachová Šárka
543
37
Sadilek Viktor
495
38
Šlechta Jiří
449
39
Šimonovská Tereza
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ