Lipno CERE regata

 Zpět

CTl 041327
Datum 03.09.2004
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel ALT Laser + CERE + JK Černá
Zúčastněné třídy Imc-6mr,470-4P,Evr-4P,Imc-4P,Fin-4P,Las-4P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
4 860
2
Hýža Jiří
3 656
3
Cintl Vaclav
2 951
4
Lidařík Rudolf
2 452
5
Kmonicek Jiri
2 064
6
Outrata Jiri
1 747
7
Plecity Martin
1 479
8
Babicky Roman
1 247
9
Cintl Vaclav
1 043
10
Rames Ivan
860
11
Lejhanec Jiří
694
12
Lorenz Alan
543
13
Cermak Josef
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Horejsi Jakub
5 925
2
Guryca Nikola
4 721
3
Lachner Vit
4 016
4
Blatecky David
3 517
5
Čutka Jan
3 129
6
Trcka Martin
2 812
7
Smetana Radek
2 544
8
Pospíšil Martin
2 312
9
Drahorad Petr
2 108
10
Kozelský Jakub
1 925
11
Topiarz David
1 759
12
Vanura Marek
1 608
13
Chmel Vaclav
1 469
14
Hořejší Miroslav
1 340
15
Zachvej Martin
1 220
16
Hlavsa Tomáš
1 108
17
Solik Jakub
1 003
18
Plecity Marek
904
19
Fikáček Lukáš
810
20
Šenkýř Jakub
721
21
Schmid Martin
0
22
Seda Ondrej
555
23
Brůžek František
478
24
Kral Karel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Smešný Marek
6 723
2
Fenclová Veronika
5 519
3
Černá Anna
4 815
4
Smidova Katka
4 315
5
Novotny Vaclav
3 927
6
Liekmeier Laura
0
7
Chlup Zdenek
3 343
8
Crháková Magda
3 111
9
Stránská Lucie
2 906
10
Landkammerová Sarka
2 723
11
Vika Tomas
2 558
12
Landkammerová Jana
2 406
13
Huček Jakub
2 267
14
Skala Pavel
2 139
15
Beyer Birgit
0
16
Vaidis Tomas
1 907
17
Schwarzová Markéta
1 801
18
Hama Martin
1 702
19
Matoušková Eva
1 608
20
Lejhanec David
1 519
21
Soukal Miloslav
1 434
22
Vaidisova Katerina
1 353
23
Roos Susanne
0
24
Kubík Michal
1 202
25
Kroner Sascha
0
26
Marečková Renata
1 063
27
Netopilik Zdenek
998
28
Korbelová Kateřina
935
29
Pospíšilová Lucie
874
30
Fontanová Klara
815
31
Harcubova Veronika
758
32
Šlechta Jiří
703
33
Cachova Sarka
649
34
Hájek Tomáš
597
35
Liška Matěj
547
36
Kubíková Tereza
498
37
Sadilek Viktor
450
38
Šimonovská Tereza
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Kucera Petr
7 081
2
Malina Tomáš
5 275
3
Horký Adam
4 218
4
Kamencký Radim
3 469
5
Rott Jan
2 887
6
Slíva Jakub
2 412
7
Kucera Petr
2 010
8
Zobac Jakub
1 663
9
Dvořák Marek
0
10
Dvořáková Kateřina
1 081
11
Lavický Karel
0
12
Malinová Michaela
606
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ