41. Beskydská regata

 Zpět

CTl 032420
Datum 20.07.2003
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel Jachetní Club Frýdek Místek
Zúčastněné třídy Q-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,LaR-5mz,Las-5mz,(LaR-4P,Fin-

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Hrubý Michal
4 404
2
Lejhanec Jiri
3 200
3
Cintl Vaclav
2 496
4
Frohlich Denis
1 996
5
Silhavy Martin
1 608
6
Zdražil Jindřich
1 291
7
Lidařík Rudolf
1 024
8
Tomek Jaroslav
792
9
Havranek Pavel
587
10
Frohlich Pavel
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Bělunek Michal
4 016
2
Štefl Lukaš
0
3
Hruby Karel
2 108
4
Hyrš Ladislav
1 608
5
Fikáček Lukáš
1 220
6
Gerlich Tomáš
904
7
Plecitý Marek
636
8
Tomasch Peter
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlček Dominik
6 580
2
Staniek Stepan
5 376
3
Wadowski Lukas
0
4
Skrackova Vendula
4 172
5
Staniek Michal
3 784
6
Bobek Pavel
3 468
7
Černý Ondra
3 200
8
Kotisa Jan
2 968
9
Audi Dan
2 763
10
Stránská Lucie
2 580
11
Bachniak Bartosz
0
12
Adamcik Gregor
0
13
Zajac Witold
0
14
Sanková Lenka
1 996
15
Arian Aleksander
0
16
Ondíková Petra
1 764
17
Packova Kristyna
1 658
18
Knorrová Barbora
1 559
19
Dymák Jiří
1 465
20
Smidova Petra
1 376
21
Pecherzewski Damian
0
22
Hodacova Veronika
1 211
23
Simonovská Tereza
1 133
24
Rozsypal Jakub
1 059
25
Jedrzejcyk Agnieszka
0
26
Dymáková Tereza
920
27
Pokošová Petra
855
28
Rozsypal Martin
792
29
Audiová Markéta
731
30
Skotnicová Lenka
672
31
Ščerba Patrik
615
32
Dostal Radek
560
33
Matějková Adela
506
34
Majchrovska Kinga
0
35
Kurkiewicz Lukasz
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Landkammerová Sarka
6 064
2
Smidova Katka
4 860
3
Skotnicová Jana
4 155
4
Landkammerová Jana
3 656
5
Matoušková Eva
3 268
6
Žákovčíková Michaela
2 951
7
Huček Jakub
2 684
8
Packova Alexandra
2 452
9
Taurková Kateřina
2 247
10
Varga Ján
0
11
Valík tomáš
1 898
12
Čudek Radim
1 747
13
Škráčková Lucie
1 608
14
Pečenka Lukáš
1 479
15
Widenková Martina
1 360
16
Seda Ondrej
1 247
17
Spyrka Barbara
0
18
Griačová Kristína
0
19
Novotný Marek
949
20
Černý Pavel
860
21
Makrlíková Pavlína
775
22
Beseda Tomáš
694
23
Šnajdr Jáchym
617
24
Felzmann Pavel
543
25
Černý Petr
472
26
Taurek Josef
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Černý Michal
5 108
2
Zvugovský Lukáš
0
3
Andel Michal
0
4
Šenkýř Jakub
2 700
5
Chlup Zdenek
2 312
6
Hořejší Miroslav
1 996
7
Topiarz David
1 728
8
Horejsi Jakub
1 496
9
Radziej Piotr
0
10
Senkyr Ivan
1 108
11
Kachnič Branislav
0
12
Baláž František
0
13
Spyrka Karol
0
14
Sedlacek Jan
524
15
Nickel Jakub
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ