MR LaR

 Zpět

CTl 031319
Datum 20.07.2003
Dní 4
Místo konání Lipno - Hruštice
Pořadatel YC CERE
Zúčastněné třídy LaR-6mr,Q-4P,Evr-3R,420-3C,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Preibischová Michaela
3 166
Koutná Martina
3 166
2
Mertlová Michaela
2 263
Preibischová Monika
2 263
3
Hnilica Boris
0
Kaňuk Jakub
0
4
Mendik Jan
1 360
Kacálek Pavel
1 360
5
Vigh Réka
0
Vigh András
0
6
Kantor František
831
Chmelová Lucie
831
7
Mendiková Tereza
630
Kacálková Petra
630
8
Žáková Petra
456
Žáková Martina
456
9
Krejčík Václav
303
Hájek Tomáš
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Vlček Dominik
6 629
2
Matoušek Tomáš
5 425
3
Matoušek Ondrej
4 721
4
Staniek Stepan
4 221
5
Stránská Lucie
3 833
6
Sanková Lenka
3 517
7
Solfronk Antonín
3 249
8
Matoušová Zuzana
3 017
9
Knorrová Barbora
2 812
10
Cach Zdeněk
2 629
11
Hankovcová Barbora
2 464
12
Smidova Petra
2 312
13
Ondíková Petra
2 173
14
Slechta Jiří
2 045
15
Zaruba Marek
1 925
16
Vachelová Barbora
1 813
17
Matoušek Matej
1 707
18
Kotisa Jan
1 608
19
Janda Martin
1 514
20
Dymák Jiří
1 425
21
Stará Jitka
1 340
22
Staniek Michal
1 260
23
Sivý Štěpán
1 182
24
Střihavková Miroslava
1 108
25
Hodacova Veronika
1 037
26
Sedláček Pavel
969
27
Weiner Jakub
904
28
Starý Martin
841
29
Vigh Tamás
0
30
Sivá Zuzana
721
31
Rozsypal Jan
664
32
Dymáková Tereza
609
33
Vachel Ondřej
555
34
Zarubova Michaela
503
35
Matějková Adela
453
36
Steiner Michal
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
3 645
2
Vika Tomas
2 742
3
Drahorad Petr
2 213
4
Seda Ondrej
1 839
5
Griačová Kristína
0
6
Smidova Katka
1 310
7
Šilhan Jakub
1 110
8
Packova Alexandra
936
9
Černá Anna
782
10
Kubíková Tereza
645
11
Cachová Šárka
521
12
Střihavka Pavel
407
13
Hankovcová Alice
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdenek
8 539
2
Guryca Nikola
6 733
3
Hruby Karel
5 677
4
Horejsi Jakub
4 927
5
Vanura Marek
4 345
6
Blatecky David
3 870
7
Hořejší Miroslav
3 469
8
Topiarz David
3 121
9
Černý Michal
2 814
10
Cerny Matej
2 539
11
Plecitý Marek
2 291
12
Šenkýř Jakub
2 064
13
Chmel Vaclav
1 856
14
Sedlacek Jan
1 663
15
Andel Michal
0
16
Baláž František
0
17
Solik Jakub
1 157
18
Kachnič Branislav
0
19
Brůžek František
867
20
Roták Eduard
0
20
Andel Pavol
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ