Pohárový závod

 Zpět

CTl 031317
Datum 20.06.2003
Dní 3
Místo konání Lipno
Pořadatel JK Černá v Pošumaví
Zúčastněné třídy Cad-4P,Fb-4P,Pir-4P,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Sivý Dalibor
5 326
Sivý Josef
5 326
2
Gardavský Petr
4 122
Tobolka Michal
4 122
3
Hendrych Vaclav
3 417
Rybacek Josef
3 417
4
Ebrova Katerina
2 918
Novotný Jaroslav
2 918
5
Hiršnál Jan
2 530
Hiršnál Pavel
2 530
6
Adam Daniel
2 213
Moudry Miroslav
2 213
7
Sivá Helena
1 945
Sivý Josef
1 945
8
Mádle Jiří
1 713
Beneš Pavel
1 713
9
Vácha Marian
1 509
Vacula Libor
1 509
10
Pour Vaclav
1 326
Kuš Emil
1 326
11
Mareckova Lenka
1 160
Marecek Josef
1 160
12
Richterová Eva
1 009
Hron Petr
1 009
13
Skala Miroslav
870
Moucha Pavel
870
14
Nemec Jiri
741
Zila Jiri
741
15
Rucková Lenka
621
Ručka Martin
621
16
Ščerbová Zuzana
509
Bulir Jan
509
17
Stachova Katerina
404
Marianova Pavla
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Koranova Johanka
5 925
Šenkýřová Lenka
5 925
2
Tichý Jonáš
4 721
Fiala Petr
4 721
3
Chudějová Hana
4 016
Mrzílková Lenka
4 016
4
Mrzílek Jan
3 517
Mrzílek Kamil
3 517
5
Baran Maroš
0
Baran Miroslav
0
6
Daniel Jakub
2 812
Bilík Jan
2 812
7
Havel Filip
2 544
Škoda Michal
2 544
8
Urban David
2 312
Jedlička Jan
2 312
9
Matoušek Pavel
2 108
Cvan Martin
2 108
10
Kalous Karol
0
Kalous Zdenek
0
11
Parůžek Jiří
1 759
Musil Vojtěch
1 759
12
Brožek Martin
1 608
Kejř Jaroslav
1 608
13
Zuláková Adéla
1 469
Koranova Michaela
1 469
14
Vlachová Veronika
1 340
Růžička Vít
1 340
15
Skoda Vit
1 220
Lambl Vojtěch
1 220
16
Martina Kupská
1 108
Klusáček Jan
1 108
17
Šprc Petr
1 003
Šínová Alexandra
1 003
18
Kotkova Anna
904
Burdová Michaela
904
19
Ráčková Kamila
810
Vaculka Patrik
810
20
Drdoš Jan
721
Drdošová Karolina
721
21
Sovadina Petr
636
Havetta Alexander
636
22
Seidl Šimon
555
Vašátko František
555
23
Icha Jaroslav
478
Jegorov Alexandr
478
24
Vlach Filip
404
Vlach Martin
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Štantejský Jan
5 608
Sklenář Petr
5 608
2
Kvasnik Milan
4 404
Koran Petr
4 404
3
Parůžek Zdeněk
3 700
Myslík Vladimír
3 700
4
Mika Radek
3 200
Juřinová Petra
3 200
5
Winkler Pavel
2 812
Verner Jaroslav
2 812
6
Beneš Vlastimil
2 496
Prucha Alexandr
2 496
7
Will Jan
2 228
Cechura Jiri
2 228
8
Křelinová Kateřina
1 996
Janderová Klára
1 996
9
Sara Michal
1 791
Svoboda Jiri
1 791
10
Napravnik Jakub
1 608
Hostinský Petr
1 608
11
Prochazka Filip
1 443
Peterka Miroslav
1 443
12
Nápravníková Barbora
1 291
Šupolík Petr
1 291
13
Čermáková Eva
1 152
Lacinová Alena
1 152
14
Smetana Matěj
1 024
Smetana Karel
1 024
15
Mišina Jan
904
Davídek Jan
904
16
Buchta Jan
792
Vašík Radim
792
17
Sindylkova Lenka
686
Šindýlek Jiri
686
18
Cikrt Tomas
587
Tkadlec Stepan
587
19
Kratký Ondrej
493
Krátký Jan
493
20
Nováková Ludmila
404
Vašík Martin
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ