40. Beskydská regata

 Zpět

CTl 022419
Datum 20.07.2002
Dní 3
Místo konání Žermanice
Pořadatel Jo VP Frýdek Mýstek
Zúčastněné třídy Q5ip,Evr5ip,Lar5ip,Las5ip,Fin5iz, (Fin3m)

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Lidařík Rudolf
5 712
2
Frohlich Pavel
4 207
3
Loukota Milan
0
4
Silhavy Martin
2 702
5
Landkammer Jan
2 217
6
Loukota Martin
0
7
Frohlich Denis
1 486
8
Tomek Jaroslav
1 197
9
Přidal Radim
941
10
Valouch Vlastimil
712
11
Badziey Piotr
0
12
Roták Edvard
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Štefl Lukáš
0
2
Fikáček Lukáš
5 611
3
Hyrš Ladislav
4 730
4
Senkyr Ivan
4 106
5
Bělunek Michal
3 621
6
Huszár Géza
0
7
Guryca Nikola
2 891
8
Smetana Radek
2 601
9
Uličný Andrej
0
10
Henoer Matyas
0
11
Bloksch Radim
1 909
12
Steplowski Kamil
0
13
Matrácz Attila
0
14
Gerlich Tomáš
1 385
15
Schmalz Petér
0
16
Fanfrla Martin
1 095
17
Sedlacek Jan
964
18
Ilenčík Tomáš
0
19
Krajmer Lukáš
0
20
Nizinski Andrzej
0
21
Wisniowski Patryk
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Olšanová Lucia
0
2
Skrackova Vendula
8 031
3
Smidova Katka
7 150
4
Vlček Dominik
6 526
5
Baran Miroslav
0
6
Berunszki Balazs
0
7
Harcubova Veronika
5 310
8
Tarnowska Natalia
0
9
Jastrzebski Piotr
0
10
Sankova Lenka
4 536
11
Pinos Jan
4 329
12
Norulák David
0
13
Golczewska Anna
0
14
Marek Tomas
3 805
15
Hegedus Fanni
0
16
Gorfolová Linda
0
17
Žáková Martina
3 384
18
Stránská Lucie
3 260
19
Sutori Donát
0
20
Križan Marko
0
21
Puchońová Barbora
0
22
Boroš Martin
0
23
Masarová Anna
2 727
24
Brachtlová Tereza
0
25
Packova Kristyna
2 546
26
Vighg Reka
0
27
Knorrova Barbora
2 379
28
Ircing Pavel
2 300
29
Staniek Stepan
2 224
30
Huček Jakub
2 150
31
Papp Czaba
0
32
Feriancová Eva
0
33
Margitics Botond
0
34
Sutori Dora
0
35
Staniek Michal
1 816
36
Simon Gábor
0
37
Simon Gergely
0
38
Spyrka Barbara
0
39
Pcherzewski Damian
0
40
Baroczky David
0
41
Rosmány Andrej
0
42
Serke Aron
0
43
Smidova Petra
1 369
44
Boroszky Aron
0
45
Žáková Petra
1 270
46
Miklós Peter
0
47
Rozsypal Jakub
1 175
48
Brachtlová Mária
0
49
Hodacova Veronika
1 085
50
Tomaschová Tereza
0
51
Černý Ondra
998
52
Babiaková Radka
0
53
Dymák Jiří
915
54
Borošová Soňa
0
55
Barab Maroš
0
56
Rozsypal Martin
795
57
Jedrzejeczyk Agnieszka
0
58
Kmínková Petra
719
59
Dymakova Tereza
682
60
Benešová Martina
645
61
Husarová Eva
609
62
Tomasch Filip
0
63
Zetochová Julie
539
64
Piecha Filip
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Fenclová Veronika
7 010
2
Skotnicová Jana
5 505
3
Čudek Radim
4 625
4
Valík tomáš
4 000
5
Balzer Robert
3 515
6
Packova Alexandra
3 119
7
Seda Ondrej
2 785
8
Šilhan Jakub
2 495
9
Kuřil Petr
2 239
10
Liskova Katerina
2 010
11
Škráčková Lucie
1 803
12
Chudá Tatiana
0
13
Pečenka Lukáš
1 440
14
Felzmann Pavel
1 280
15
Widenková Martina
1 130
16
Novotný Marek
990
17
Luža Radomír
858
18
Černý Pavel
734
19
Šnajdr Jáchym
616
20
Benešová Marie
505
poř.
jméno
body
l.body
1
Chlup Zdenek
6 899
2
Lachner Vit
5 394
3
Vanura Marek
4 513
4
Berecz Zsombor
0
5
Tomasch Peter
0
6
Cerny Michal
3 008
7
Šenkýř Jakub
2 673
8
Figurniak Tomasz
0
9
Hlavsa Jan
2 128
10
Zungovský Lukáš
0
11
Nizinski Jakub
0
12
Fazakas Gyorgy
0
13
Hegedus Tibor
0
14
Baláž František
0
15
Kachnič Braňo
0
16
Spyrka Karol
0
17
Andel Michak
0
18
Lombart Filip
622
19
Kozera Bartosz
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ