Memoriál Ing. Böhma

 Zpět

CTl 021705
Datum 20.05.2002
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jo TJ Staré Splavy
Zúčastněné třídy Cad4P,Q3c,Pir3c,420-3c,Fin1,

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Babický Roman
800
Cintl ml. Václav
499
Rameš Ivan
323
Cintl Václav
198
Lorenz Alan
101
poř.
jméno
body
l.body
1
Hendrych Vaclav
3 541
Rybacek Josef
3 541
Sivy Dalibor
2 637
Sivy Josef
2 637
Harcuba Petr
2 109
Harcuba Petr
2 109
Moudry Miroslav
1 734
Adam Daniel
1 734
Vacula Martin
1 444
Švarc Roman
1 444
Smutná Veronika
1 206
Bulíř Jan
1 206
Bulíř Jan
1 206
Hirnšal Jan
1 005
Hirnšal Pavel
1 005
Moucha Pavel
831
Skála Miroslav
831
Vacula Libor
678
Vácha Marian
678
Mareček Josef
541
Marečková Lenka
541
Stransky Jan
416
Masopust Jaroslav
416
Veselá Božena
303
Veselý Jaromír
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Fiala Petr
5 693
Tichý Jonáš
5 693
Daniel Jakub
4 489
Bilík Jan
4 489
Senkyrova Lenka
3 784
Kořánová Johanka
3 784
Koutná Martina
3 285
Musilová Helena
3 285
Šupolík Petr
2 897
Urban David
2 897
Kotková Anna
2 580
Nápravníková Barbora
2 580
Mrzílková Lenka
2 312
Kořánová Michala
2 312
Mayerbergová Ilona
2 081
Kupská Markéta
2 081
Mrzilek Kamil
1 876
Mrzílek Jan
1 876
Cvanová Michaela
1 693
Seidl Šimon
1 693
Růžička Vít
1 527
Kejř Jaroslav
1 527
Burdová Michaela
1 376
Jedlička Jan
1 376
Cvan Martin
1 237
Vašátko František
1 237
Škoda Vít
1 108
Toncr Jiří
1 108
Škoda Michal
989
Lambl Vojtěch
989
Havetta Alexander
876
Klusáček Jan
876
Klusáčková Radka
771
Vaculka Patrik
771
Novák Lukáš
672
Menšík Matyáš
672
Činčera Matěj
578
Drdošová Karolína
578
Musil Vojtěch
489
Hubáček Radek
489
Škorpilová Kateřina
404
Šínová Alexandra
404
poř.
jméno
body
l.body
1
Hlubucek Pavel
3 831
Storch Petr
3 831
Kacálek Pavel
2 928
Kacálková Petra
2 928
Preibischová Monika
2 400
Mertlova Michaela
2 400
Lojka Michal
2 025
Šímová Petra
2 025
Drábková Barbora
1 734
Drábek Martin
1 734
Kuřava Jakub
1 497
Liczmanová Jana
1 497
Plhoň Eduard
1 296
Rozsypal Jakub
1 296
Sojková Kateřina
1 122
Aknaiova Lenka
1 122
Vojtěchovský Jan
969
Kopriva Ludek
969
Fišer Karel
831
Fišer Josef
831
Bažant Jiří
707
Masár Jan
707
Fišerová Ivana
594
Fiserova Barbora
594
Turek Lukáš
489
Hekrdla Miroslav
489
Prokop Jan
393
Chudoba Stanislav
393
Sládek Petr
303
Sládek Jan Ing.
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Samková Lenka
4 069
Harcubova Veronika
3 166
Cach Zdeněk
2 637
Masárová Anna
2 263
Janda Martin
1 972
Soukup Filip
1 734
Sivá Zuzana
1 534
Hankovcova Alice
1 360
Knorrová Barbora
1 206
Fučíkovský Jan
1 069
Sivý Štěpán
945
Weiner Jakub
831
Staněk Jan
727
Ondíková Petra
630
Matějková Adéla
541
Soukup Aleš
456
Jána Jan
377
Písařík Jakub
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ