ČP Slalom IX.

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 197018
Datum 20.09.2019
Dní 3
Místo konání Nechranice
Pořadatel Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
Zúčastněné třídy Fus-7P,Bis-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1614-0009 Malina Tomáš
1
1
1
2*
1
1
5
10944
2
7019-0303 Zíma Jakub
2
2
4*
1
2
3
10
8837
3
2110-0111 Skřepek Jan
4*
3
2
3
3
2
13
7604
4
7019-0024 Sladký Martin
6
4
9*
4
4
6
24
6729
5
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
3
7
5
5
9*
7
27
6051
6
1302-0055 Čech Petr
5
5
DNC*
8
5
5
28
5497
7
7019-0353 Kvašnovský Michael
8
8
3
11
17*
8
38
5028
8
7019-0365 Dvořák Dalibor
7
9*
7
9
6
9
38
4622
9
2109-0525 Diviš Ivo
9
10
6
7
19
22*
51
4264
10
1705-0090 Drda David
13
12
10
10
12
19*
57
3944
11
9999-0127 Kabát Petr
11
6
DNC*
DNC
8
4
59
3654
12
2001-0104 Netík Pavel
21*
13
15
12
10
10
60
3390
13
7019-0076 Raška Marek
16
14
11
6
18*
14
61
3146
14
1705-0085 Sadílek Adam
20*
11
17
15
13
13
69
2921
15
9999-0128 Kocman Zdeněk
DNC*
19
12
13
15
11
70
2711
16
2110-0123 Kalabis Petr
14
17
DNC*
16
11
12
70
2515
17
2110-0172 Mikulec Martin
19*
15
13
17
14
15
74
2331
18
7019-0377 Rašková Adéla
22
DNC*
8
21
7
20
78
2157
19
9999-0129 Klimeš Petr
17
20
19
14
16
DNC*
86
1993
20
7019-0414 Holý Filip
15
16
20
19
24*
17
87
1837
21
7019-0389 Zidková Nadine
10
18
OCS*
23
20
21
92
1688
22
9999-0130 Buráň Marek
18
22
16
22
DNC*
16
94
1547
23
1402-0398 Loužek Karel
12
23
14
DNC*
23
DNF
102
1412
24
7019-0397 Vejrosta Marek
23
24
21
18
25*
18
104
1282
25
7019-0408 Lenz David
DNC*
21
18
20
22
DNC
111
1158
26
2001-0225 Netík Pavel
DNC*
DNC
22
25
26
23
126
1039
27
7019-0309 Toth Martin
DNC*
DNC
DNC
DNC
21
DNC
141
924
28
9999-0131 Hendrychová Jana
DNC*
DNC
OCS
24
27
DNF
141
814
29
9999-0132 Pospíšil Martin
DNC*
DNC
23
DNC
DNF
DNC
143
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0185 Diviš Lukáš
1*
1
1
1
3
7387
2
1401-0459 Altmannová Kateřina
3
4*
2
2
7
5279
3
2110-0194 Piňosová Kristýna
2
2
4*
3
7
4047
4
7019-0401 Kuchař Jan
8*
3
6
4
13
3172
5
2110-0178 Skřepek Šimon
5
8*
3
7
15
2494
6
1705-0169 Lojínová Alexandra
6
7*
5
6
17
1940
7
1705-0086 Sadílková Nela
4
6
7
8*
17
1471
8
1705-0074 Štěpánková Markéta
7
5
8*
5
17
1065
9
1705-0202 Štěpánek Jiří
DNF*
DNF
DNF
DNF
30
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ