MČR RS Feva

 Zpět  Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 192126
Datum 22.06.2019
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy RsF-12mr,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0794 Viščor Dan
7*
2
1
1
3
2
4*
1
2
1
13
19274
2103-0795 Viščorová Nela
13
19274
2
1101-0451 Stibůrková Eliška
5
6
8*
4
1
1
1
7*
4
2
24
15661
1101-0521 Najvárková Magdaléna
24
15661
3
1401-0476 Baštář Ondřej
4
5*
5*
5
4
3
2
2
1
5
26
13548
1401-0485 Pelnář Petr
26
13548
4
2103-0796 Dadák Lukáš
3
7*
4
3
7
4
6
BFD*
3
6
36
12049
2103-0922 Šlechtická Kateřina
36
12049
5
1401-0481 Holá Magdaléna
1
1
2
2
DNF*
9
8
10
11*
8
41
10886
1401-0473 Dobrá Tereza
41
10886
6
1703-0228 Václavík Jakub
2
11*
7
6
6
5
9
3
15*
9
47
9936
1703-0248 Muchová Kateřina
47
9936
7
1402-0405 Cibulka Vojtěch
15
21*
3
8
2
6
7
BFD*
5
4
50
9133
1401-0479 Hanton Josef
50
9133
8
2103-0824 Pešková Adéla
9
4
6
7
5
8
10*
4
10*
7
50
8437
2103-0852 Křenková Kristýna
50
8437
9
2103-0912 Ostrý Dominik
11
8
10
20*
10
7
3
6
6
BFD*
61
7823
2103-0870 Krejčiřík Daniel
61
7823
10
1101-0466 Borkovec Bořek
6
9
9
9
8
BFD*
11
BFD*
12
3
67
7274
1101-0419 Stibůrková Tereza
67
7274
11
2103-0857 Janáček Vojtěch
26*
23*
15
15
13
13
5
13
8
10
92
6777
2103-0858 Schwanzer Albert
92
6777
12
1401-0482 Juha Jan
21*
12
16
11
19*
18
13
5
7
16
98
6324
1401-0478 Čechura Ladislav
98
6324
13
2103-0854 Křenková Monika
10
10
27*
10
BFD*
16
12
12
9
21
100
5906
2103-0868 Krejčiříková Karolína
100
5906
14
1901-0469 Richterová Eliška
12
3
14
24*
12
12
20
8
BFD*
22
103
5520
1901-0468 Richter Jan
103
5520
15
9905-0005 Náray Bendegúl
8
22
11
12
14
17
14
BFD*
14
DSQ*
112
5161
9905-0006 Náray Ágoston
112
5161
16
1101-0541 Kuthanová Kateřina
25
14
20
19
9
DNC*
26*
9
13
14
123
4824
1149-0011 Čudová Dominika
123
4824
17
1101-0446 Brhelová Iva
20
17
19
17
16
11
24*
17
BFD*
12
129
4508
1145-0096 Iljuchin Matěj
129
4508
18
1302-0054 Szmaragowski David
19
15
12
18
18
20
21*
15
BFD*
13
130
4211
1101-0551 Svobodová Sára
130
4211
19
1130-0948 Šiknerová Adriana
22
24*
18
14
21
14
16
DNF*
16
11
132
3929
1130-0953 Benovičová Viktorie
132
3929
20
2103-0948 Navrátilová Helena
14
16
17
16
11
10
19
DNC*
DNC*
DNC
136
3661
2103-0927 Navrátilová Vanda
136
3661
21
9905-0003 Göbiyos-Sztrókay Báton
13
27*
22
13
23*
19
22
20
20
18
147
3407
9905-0004 Náray Borbála
147
3407
22
1130-0992 Doležel Ondřej
17
28*
23
26*
20
22
25
16
18
17
158
3165
1130-0960 Krása Štěpán
158
3165
23
1130-0250 Behenský Jan
24
20
21
23
28*
25
23
11
17
BFD*
164
2933
1130-0158 Hájek Adam
164
2933
24
2103-0913 Šabatová Barbora
18
30
13
21
15
DNC*
15
25
DNC*
DNC
170
2711
2103-0887 Buchtová Sarah
170
2711
25
9905-0001 Tóth Loránt
16
DNF*
25
27*
22
24
18
24
22
20
171
2499
9905-0002 Fehér Flórián
171
2499
26
9905-0007 Fekete Szonja
23
25
28*
25
17
15
28*
21
21
25
172
2294
9905-0008 Fekete Hanna
172
2294
27
1101-0499 Krasauskas Tadas
31*
31*
26
22
24
23
30
18
19
19
181
2097
1101-0498 Sazama Michal
181
2097
28
1101-0445 Kaltounková Klára
30
19
24
28
25
21
17
BFD*
26
DNC*
190
1908
1302-0053 Szmaragowski Dominik
190
1908
29
1901-0465 Košťálová Anna
27
13
DNF*
DNC*
DNC
DNC
27
23
23
15
194
1725
1901-0499 Kyprá Nella
194
1725
30
1901-0487 Munzar Jakub
29*
26
29
DNF*
27
26
29
22
25
23
207
1548
1901-0490 Munzarová Monika
207
1548
31
2103-0886 Buchtová Agnes
32
29
30
DNF*
26
27
31
14
24
BFD*
213
1377
2103-0864 Šebková Kristýna
213
1377
32
1130-0954 Benovič Vojtěch
28
18
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNF
19
DNF
24
221
1212
1130-1000 Michalčín Šimon
221
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ