Mácháčské finále

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191718
Datum 21.09.2019
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy RsF-7P,Bic-2,Rac-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0794 Viščor Dan
3
5
1
1
6*
10
10837
2103-0795 Viščorová Nela
10
10837
2
2103-0796 Dadák Lukáš
4
6*
6
2
3
15
8730
2103-0922 Šlechtická Kateřina
15
8730
3
1703-0228 Václavík Jakub
OCS*
2
4
9
2
17
7497
1703-0248 Muchová Kateřina
17
7497
4
2103-0912 Ostrý Dominik
OCS*
4
3
5
5
17
6623
2103-0870 Krejčiřík Daniel
17
6623
5
1401-0476 Baštář Ondřej
1
1
10*
8
8
18
5944
1401-0485 Pelnář Petr
18
5944
6
2103-0824 Pešková Adéla
6
3
5
6
7*
20
5390
2103-0852 Křenková Kristýna
20
5390
7
1401-0481 Holá Magdaléna
9
11*
9
4
1
23
4921
1401-0473 Dobrá Tereza
23
4921
8
1101-0466 Borkovec Bořek
2
15*
7
11
4
24
4515
1101-0419 Stibůrková Tereza
24
4515
9
1402-0405 Cibulka Vojtěch
8
14*
2
7
9
26
4157
1401-0479 Hanton Josef
26
4157
10
1101-0451 Stibůrková Eliška
12*
7
11
3
10
31
3837
1101-0521 Najvárková Magdaléna
31
3837
11
1101-0446 Brhelová Iva
5
10
14
20*
16
45
3547
1145-0096 Iljuchin Matěj
45
3547
12
1901-0469 Richterová Eliška
15*
9
13
10
14
46
3283
1901-0468 Richter Jan
46
3283
13
1101-0445 Kaltounková Klára
7
12
DSQ*
16
21
56
3040
1302-0053 Szmaragowski Dominik
56
3040
14
1401-0482 Juha Jan
16
13
16
22*
11
56
2814
1401-0478 Čechura Ladislav
56
2814
15
1130-0250 Behenský Jan
11
22
12
13
26*
58
2604
1130-0158 Hájek Adam
58
2604
16
2103-0857 Janáček Vojtěch
OCS*
21
18
12
12
63
2408
2103-0887 Buchtová Sarah
63
2408
17
1101-0498 Sazama Michal
DNF*
24
8
17
15
64
2224
1101-0499 Krasauskas Tadas
64
2224
18
1101-0541 Kuthanová Kateřina
14
19
15
21*
17
65
2050
1101-0552 Čudová Dominika
65
2050
19
2103-0854 Křenková Monika
10
18
DNF*
15
23
66
1886
2103-0928 Trubačíková Hana
66
1886
20
2103-0913 Šabatová Barbora
20*
16
17
18
19
70
1730
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
70
1730
21
1130-1332 Procházka Oliver
DNF*
8
25
14
24
71
1582
1130-1466 Milnerová Johana
71
1582
22
1130-0992 Doležel Ondřej
17
17
23
23
25*
80
1440
1130-0960 Krása Štěpán
80
1440
23
1302-0054 Szmaragowski David
19
20
19
DNF*
22
80
1305
1703-0259 Sakman Adam
80
1305
24
2103-0886 Buchtová Agnes
18
23
OCS*
OCS
13
83
1176
2103-0864 Šebková Kristýna
83
1176
25
2103-0902 Čoupek Ondřej
13
26
20
DNF*
DNS
88
1052
2103-0888 Šmídmajer Lukáš
88
1052
26
1401-0496 Martan Matěj
DNF*
25
21
24
18
88
932
1401-0508 Harmáček Milan
88
932
27
2103-0868 Krejčiříková Karolína
DNF*
OCS
22
25
20
96
818
2103-0964 Wildmannová Klára
96
818
28
1312-0043 Nantl Ondřej
DNF*
DNF
24
19
27
99
707
1130-0984 Bezušek Kristián
99
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ