Lipenská vlna

 Zpět

CTl 121343
Datum 08.09.2012
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Jermalowicz Gregor
1
1 669
2
Duda Vlastimil
1 368
Brousek Miroslav
1 368
Soukupová Marie
2
1 368
Duda Tomáš
1 368
3
Jegorov Alexandr
3
1 192
Jegorov Alexandr
1 192
4
Svitnik Franz
4
1 067
Frauenberger Alois
1 067
5
Zimmermann Robert
5
970
6
Martínek Evžen
891
Bláha Daniel
6
891
Bláha Adolf
891
7
Vastl Tomáš
7
824
Vastl Ladislav
824
8
Mydlil Jakub
8
766
Mydlil Petr
766
9
Klein Andreas
9
715
Muller Ervin
715
10
Klamuta Ingrid
10
669
Klamuta Gerald
669
11
Krausová Miroslava
11
628
Kraus Vladimír
628
12
Holzhacker Peter
12
590
Tauchen Antoni
590
13
Skácel Alois
13
555
14
Heiderer Manfred
14
523
Pilshofer Viktor
523
15
Sivda Radoslav
493
Sivda Tomáš
493
Řeháková Marie
15
493
Sivda Miroslav
493
16
Placek Pavel
16
465
Gregor Karel
465
17
Elsleger Michal
439
Novotný Luděk
17
439
Kuneš Jan
439
18
Fousková Jana
414
Fousková Anna
18
414
Fousek Bronislav
414
19
Staněk Jan
390
Michl Vojta
19
390
Brichta Martin
390
20
Kabourková Eva
20
368
Ernest Jiří
368
21
Vachelová Hana
21
347
Vachel František
347
22
Sofronová Marie
22
327
Kuthan Jiří
327
Misařová Hana
327
Prokop Jiří
327
23
Klímová Šárka
23
307
Klíma Bohuslav
307
Štros Josef
307
Klíma Pavel
307
24
Sovič Vasil
24
289
Sovič Boris
289
25
Musilová Marta
271
Střítězský Jiří
25
271
Musil Lubor
271
26
Antelová Alena
254
Antel Jan
254
Kukulík Milan
26
254
Antel Jan
254
27
Pinc Tomáš
238
Vesecká Magdalena
27
238
Noháč Radek
238
28
Ebenhoh Jiří
222
Friedlová Veronika
28
222
Ebenhoh Jiří
222
29
Lerch Jiří
29
207
30
Havelka David
192
Kasík Antonín
192
Dvořáková Šárka
30
192
Maur Tomáš
192
31
Jeřábková Markéta
31
178
Svoboda Oldřich
178
32
Bitter Michal
32
164
Žák Jaromír
164
33
Kalivoda Karel
151
Kalivodová Zorka
151
Záruba Pavel
33
151
Novák Viktor
151
34
Buchalík Andreas
34
138
35
Leuber Josef
35
125
Doležel Martin
125
36
Zwirchmayer Monika
36
113
Zwirchmayer Robert
113
37
Pappenscheller Lilly
37
101
Pappenscheller Wolfgang
101
38
Zazvonilová Marcela
40
0
38
Bošková Petra
0
Kovařík Pavel
0
Holubová Monika
40
0
38
Plžik Miroslav
0
Štoubek Miroslav
0
38
Boška Miroslav
0
poř.
jméno
body
l.body
1
Klimeš Radek
1 004
Hauer Petr
1
1 004
Vachel Jiří
1 004
2
Kotisa Jan
703
Hyk Jan
2
703
Štolba Pavel
703
3
Bednář Jan
527
Pouk Jan
527
Myslík Vladimír
3
527
Bejšák Adam
527
Šindelář Martin
527
4
Kactembocu Herbert
402
Karan Dietmar
4
402
During Gerhrd
402
5
Podzemský Václav
5
305
Holý Pavel
305
6
Jeřábek Petr
6
226
Homolka Miloš
226
7
Drdová Vlasta
7
159
Drda Josef
159
8
Freyová Lucie
101
Sofron Michal
8
101
Frey Zdeněk
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ