CECC Germany

 Zpět

CTl 074271
Datum 28.09.2007
Dní 4
Místo konání Scharmützelsee, Germany
Pořadatel Valná hromada
Zúčastněné třídy Cad-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Borsos Gergo
9 085
Grafel Vince
9 085
2
Borsos Daniel
7 580
Foldesi Peter
7 580
3
Mako Luca
6 699
Grams Dominik
6 699
4
Brtsiev Sergij
6 075
Dmytrenko Semen
6 075
5
Tkadlecová Sára
5 590
Kořanová Michaela
5 590
6
Ostropolska Maja
5 194
Goryszewska Anna
5 194
7
Wanders Jan
4 860
Bakker Maurice
4 860
8
Feshchenko Dmytrij
4 570
Mindel Tal
4 570
9
Stuhmann Jakob
4 314
Meinert Oliver
4 314
10
Hálová Kateřina
4 085
Parůžek Jiří
4 085
11
Štruncová Michaela
3 878
Kořanová Johana
3 878
12
Murashko Vladislav
3 689
Butenko Ivan
3 689
13
Harries Meg
3 515
Knight Nicola
3 515
14
Dietrich Jessica
3 354
Ronnfeldt Anna
3 354
15
Hakl David
3 205
Seidl Šimon
3 205
16
Fantová Klára
3 064
Ráčková Kamila
3 064
17
Hykrdová Eliška
2 933
Hykrda Jakub
2 933
18
L.-Litzmann Elisa
2 809
L.-Litzmann Philipp
2 809
19
Luthard Tim
2 691
Basner Max
2 691
20
Buschmann Katja
2 580
Philipp Baum
2 580
21
Andresen Ramin
2 474
Wemmel Julia
2 474
22
Fanta Matěj
2 373
Čuláková Adéla
2 373
23
Brabec Václav
2 276
Škoda Vít
2 276
24
Neumeister Ben
2 184
Gruger Hannes
2 184
25
Claus Martin
2 095
Huk Václav
2 095
26
Struhoff Richard
2 010
Struthoff Paulina
2 010
27
Luneburg Lars
1 928
Blindow Soentke
1 928
28
Nils Ehrhart
1 849
Schimanski Nico
1 849
29
Lessig Max
1 773
Prisinger Jens
1 773
30
Taube Karl
1 699
Thamm Clemens
1 699
31
Helbig Pascal
1 628
Bottcher Lukas
1 628
32
Stein Malte
1 559
Muller Tina
1 559
33
Schock Kevin
1 492
Glaevke John-Philip
1 492
34
Kriger Yuriy
1 428
Yatsenko Oleg
1 428
35
Wolter Tim
1 365
Mewes Sebastian
1 365
36
Steinhauser Karl
1 304
Bohl Maike
1 304
37
Bryxová Pavla
1 244
Štrunc Jan
1 244
38
Hudowenz Alba Jil
1 186
Hein Maximilian
1 186
39
Preisinger Flona
1 130
Preisinger Flora
1 130
40
Blindow Viktoria
1 075
Cimutta Hans
1 075
41
Ramm Elia
1 021
Seyfarth William
1 021
42
Pruter Sebastian
969
Thomas Robert
969
43
Matoušek Pavel
918
Kliment Michal
918
44
Paetz Paul
868
Brokopp Anna
868
45
Hauschild Peter
819
Hulss Carola
819
46
Luneburg Leon
771
Schneider Daniel
771
47
Kupský Pavel
725
Vodáček Tomáš
725
48
Perka Charlotte
679
Machel Saskia
679
49
Preisinger Frances
634
Wolf Franziska
634
50
Janča Jean-Baptiste
590
Alexová Beata
590
51
Runge Tim
547
Arne Zils
547
52
Perka Nina
505
Panse Alexandra
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ