10. Česká námořní rally

 Zpět

CTl 067007
Datum 07.10.2006
Dní 5
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel Valná hromada
Zúčastněné třídy NJ-5ip

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Štěpánek Jiří
6 899
Řihák Dominik
6 899
Nováček Miroslav
6 899
Trčka Martin
6 899
Nováček Ondřej
6 899
Musil Tomáš
6 899
2
Wilmann Miloš
5 394
Hyrš Ladislav
5 394
Pospíšil Martin
5 394
Nehyba Lubomír
5 394
Vyskup Vladimír
5 394
Štefan Karel
5 394
3
Karas Tomáš
4 513
Sokol Petr
4 513
Hykrda Jan
4 513
Novák Petr
4 513
Hykrda Jakub
4 513
Smutný Ladislav
4 513
4
Janáč Zdeněk
3 888
Háma Martin
3 888
Dražil Zdeněk
3 888
Škarabela Jan
3 888
Linder Oldřich
3 888
Pokorný Miloslav
3 888
5
Běhunčík Ivan
3 404
Buchta Václav
3 404
Ryšavý Boris
3 404
Kotas Břetislav
3 404
Carda Milan
3 404
Lasztowka Vlastimil
3 404
6
Landkammerová Jana
3 008
Landkammerová Šárka
3 008
Nováková Alexandra
3 008
Skotnicová Jana
3 008
Dvořáková Tereza
3 008
Marečková Renata
3 008
7
Struha Jan
2 673
Procházka Libor
2 673
Struha Milan
2 673
Šenkýř Ivan
2 673
Jodas Jiří
2 673
Štrunc Jan
2 673
8
Cintl ml. Václav
2 383
Ráža Tomáš
2 383
Zanker Zbyněk
2 383
Fetterle Jiří
2 383
Fetterle David
2 383
Kramář Tomáš
2 383
9
Porkert Jan
2 128
Cabejšek Ladislav
2 128
Schulz Jiří
2 128
Nováček Miloš
2 128
Holý Petr
2 128
10
Mulevičius Saulius
1 899
Mulevičiené Rasa
1 899
Gipas Vytautas
1 899
Rimdžius Rimvydas
1 899
Chomentauskas Gintaras
1 899
11
Kristian Martin
1 692
Charvátová Pavla
1 692
Charvát Tomáš
1 692
Nývlt Tomáš
1 692
Franc Pavel
1 692
Parchomenko Petr
1 692
12
Hradecký Jaromír
1 503
Hradecký Jaromír
1 503
Rathouský Jiří
1 503
Malá Jindřiška
1 503
Soukup Jiří
1 503
Malý Zdeněk
1 503
13
Nedvědická Marta
1 329
Ticháček Josef
1 329
Nedvědický Alexandr
1 329
Fajfrlík Václav
1 329
David Milan
1 329
Wrigth Peter
1 329
14
Effenberger Aleš
1 168
Pokorný Tomáš
1 168
Podsedníková Lea
1 168
Kelbl Tomáš
1 168
Daňhelová Andrea
1 168
Budín Aleš
1 168
15
Doležal Pavel
1 018
Sláma Lubomír
1 018
Fialová Martina
1 018
Slámová Vlasta
1 018
Sklenář Dan
1 018
Fiala Martin
1 018
16
Švestka Igor
878
Procházka Filip
878
Krejčí Josef
878
Kubant Radan
878
Kubantová Kateřina
878
Burian Daniel
878
17
Chvojková Leona
747
Bednář Pavel
747
Treml Michal
747
Řežábek Pavel
747
18
Tomek Jiří
622
Tomek Jaroslav
622
Hněvkovský Přemysl
622
Lhotská Alena
622
Pastor Petr
622
Klokočka Michal
622
19
Fl?sslerová Michaela
505
Nosek Petr
505
Havelka Tomáš
505
Černý Radim
505
Novák Pavel
505
Mader Dan
505
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ