Mem. Josefa Šenkýře

 Zpět

CTl 061209
Datum 24.06.2006
Dní 2
Místo konání Orlík
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy 420-3C,Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Frohlich Denis
3 831
2
Ráža Tomáš
2 928
3
Sosnovec Josef
2 400
4
Hudec Václav
2 025
5
Havíř Karel
1 734
6
Šmídová Božena
1 497
7
Vinkl Daniel
1 296
8
Konopáč Aleš
1 122
9
Hruška Martin
969
10
Soukal Miloslav
831
11
Krejčík Václav
707
12
Dvořák Jiří
594
13
Vinkl Petr
489
14
Ráža Pavel
393
15
Handl Erich
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Urban David
3 012
Piherová Vlasta
3 012
2
Kubát Michal
2 109
Burdová Michaela
2 109
3
Rumanová Veronika
1 581
Drdošová Karolína
1 581
4
Grecmanová Denisa
1 206
Kromka Dušan
1 206
5
Feilerová Simona
915
Kotková Anna
915
6
Vacková Daniela
678
Kromka Jaroslav
678
7
Jebavý Vít
477
Čuláková Adéla
477
8
Vajsochrová Nikola
303
Skuhrovec Lukáš
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Gemperle Jiří
2 360
2
Gemperle Jan
1 758
3
Pokošová Petra
1 406
4
Šprc Petr
1 156
5
Valdhansová Klára
962
6
Cvachová Adéla
804
7
Korvas Filip
670
8
Kratochvíl Jiří
554
9
Veselý Tomáš
452
10
Drdlík Pavel
360
11
Řezáč Vít
278
12
Petrová Kristýna
202
poř.
jméno
body
l.body
1
Kvasnik Milan
3 741
Kořan Petr
3 741
2
Kýhosová Kamila
2 838
Kýhos Karel
2 838
3
Míka Radek
2 310
Juřinová Petra
2 310
4
Nováková Alexandra
1 935
Pavlovský Marek
1 935
5
Jína Radovan
1 644
Svoboda Petr Ml.
1 644
6
Sehnal René
1 407
Nápravníková Barbora
1 407
7
Vích Ondřej
1 206
Jeništa Milan
1 206
8
Jedlička Jan
1 032
Šupolík Petr
1 032
9
Matějů Helena
879
Vomáčko Ladislav
879
10
Šára Jan
741
Šára Marek
741
11
Skalka Michal
617
Juppe Michal
617
12
Šindýlek Michal
504
Šindýlek Jiří Ing.
504
13
Janů Michal
400
Svoboda (ml.) Jiří
400
14
Papenbrock Simona
303
Bícha Václav
303
poř.
jméno
body
l.body
1
Soukal Miloslav
3 831
2
Ondíková Petra
2 928
3
Konopáč Daniel
2 400
4
Sanková Lenka
2 025
5
Cach Zdeněk
1 734
6
Marval Jakub
1 497
7
Staněk Jan
1 296
8
Novák Adam
1 122
9
Grecmanová Petra
969
10
Pelich Jaroslav
831
11
Pelich Jan
707
12
Soukup Aleš
594
13
Beneš Pavel
489
14
Matějková Adéla
393
15
Zakrzevski Lukáš
303
16
Fischer Petr
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ