MČR - Pohár Niké 2006

 Zpět

CTl 061120
Datum 07.10.2006
Dní 6
Místo konání Chorvatsko
Pořadatel YACHT CLUB SaS, z.s.
Zúčastněné třídy Orc-6mr,Orc-5ip,Nj-4K

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
poř.
jméno
body
l.body
1
Sejkora Luděk
8 138
Kacálek Zdeněk
8 138
Kotek Michal
8 138
Landkammer Jan
8 138
Neuwirth Josef
8 138
Kozelský Jakub
8 138
Fanta Miroslav
8 138
Mareček Rostislav
8 138
2
Hájek Milan
6 331
Doležal Tomáš
6 331
Satoránský Pavel
6 331
Kovalčuková Eva
6 331
Mikule Aleš
6 331
Pavlíček Zdeněk
6 331
Fenclová Veronika
6 331
Michalčin Jiří
6 331
3
Lorenz Alan
5 275
Wagnerová Melanie
5 275
Frohlich Denis
5 275
Habal Jan
5 275
Hirnšal Jan
5 275
Pulec Zbyněk
5 275
4
Kuneš Jan
4 525
Zavadil Karel
4 525
Jakubková Dita
4 525
Krsanac Nikola
4 525
Hubička Andrea
4 525
Mňuk Karel
4 525
5
Bučil Josef
3 944
Marek Michal
3 944
Marek Tomáš
3 944
Kejř Jiří
3 944
Jeníček Jan
3 944
Oleniček Pavel
3 944
Hes Robert
3 944
Bernt Jaroslav
3 944
Spurný Jiří
3 944
6
Čutka Jan
3 469
Šenkýř Ivan
3 469
Kotek Kamil
3 469
Frolík Petr
3 469
Vojtěch Komárek
3 469
Prokop Jan
3 469
Kuchař Jan
3 469
7
Rozsypal Jakub
3 067
Sahula Dušan
3 067
Křelinová Kateřina
3 067
Bruno Sasse
3 067
Holý Ivo
3 067
Šilha Ivan
3 067
Hanuš Michal
3 067
Klíma Jiří
3 067
Půhoný Štěpán
3 067
Vojta Richard
3 067
8
Havel Jiří
2 719
Brožek Pavel
2 719
Pexa Tomáš
2 719
Motal Michael
2 719
Holík Jiří
2 719
Lux Vlastimil
2 719
Janderová Klára
2 719
Vojtíšek Tomáš
2 719
9
Loukota Martin
2 412
Baláž František
2 412
Virgl Luděk
2 412
Joštiak Erik
2 412
Miko René
2 412
Hudec Peter
2 412
Bartošík Martin
2 412
Kolík Martin
2 412
Mosný Peter
2 412
10
Tischer Jaroslav
2 138
Ullmann Roman
2 138
Dvořáček Lubomír
2 138
Sládeček Tomáš
2 138
Skořepová Eva
2 138
Uberda Miroslav
2 138
Ulman Martin
2 138
11
Bleyer Ivan
1 889
Kolesa Kamil
1 889
Vácha Jaroslav
1 889
Hóta Janusz
1 889
Kantorková Gražyna
1 889
Ruszová Karin
1 889
Zoran Lazič
1 889
Marinovic Marko
1 889
Výborná Lucie
1 889
Brabec Lubomír
1 889
12
Tonar Jiří
1 663
Sobíšek Petr
1 663
Fořt Jiří
1 663
Petřina Jakub
1 663
Nigrin Radek
1 663
Číha Michal
1 663
Koláčný Lubor
1 663
13
Chalupová Kateřina
1 454
Faltus Petr
1 454
Nejedlík Jaroslav
1 454
Bušina Pavel
1 454
Bušina Petr
1 454
Slíva Tomáš
1 454
Orálek David
1 454
Chalupa Jan
1 454
14
Ferda Aleš
1 261
Šustr Zdeněk
1 261
Dobrovolný Jaroslav
1 261
Krowiarz Miroslav
1 261
Samek st. Jiří
1 261
Bažant Josef
1 261
Langsfeld Luboš
1 261
Kylberger Jan
1 261
15
Netřebský ml. Zdeněk
1 081
Netřebský Zdeněk
1 081
Havlíček Miloš
1 081
Verich Jan
1 081
Kadava Josef
1 081
Kinský Josef
1 081
16
Koumar Tomáš
913
Košan Jaroslav
913
Dolanská Kateřina
913
Blažek Jiří
913
Česner Libor
913
Dolanský Jaroslav
913
17
Vodička Daniel
681
17
Křížek David
681
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ